Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@healthpark.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 553 770 970

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Veleslavínova 6
Opava 746 01

Funkční intervalový kruhový trénink Opava - kruháč, skupinové cvičení, cvičení s vlastní váhou

Cvičte efektivněji! Navštivte skupinový kruhový trénink v HEALTH PARKU v Opavě, kde cvičíte s vlastní váhou a zapojíte maximální množství svalových skupin.


Funkční kruhový trénink je maximálně efektivní a přináší výsledky za velmi krátkou dobu. Přijďte si zacvičit s vlastní váhou do HEALTH PARKU v Opavě, trénink vede zkušený instruktor. Cvičí se s vlastní vahou nebo pomůckami, kruháč se zaměřuje především na balanc, výdrž a dynamiku.

Vyzkoušejte si tento moderní trend v posilování v HEALTH PARKU, kde pravidelně pořádáme skupinové kruhové tréninky - rozpis naleznete na našem webu. Cvičení probíhá tak, že se v daných časových úsecích střídáte na různých stanovištích. Intenzitu a sílu cvičení si určujete sámi.

Pokud se chceš pořádně zapotit, protáhnout svaly a zvýšit kondici, tak přijď mezi nás s úsměvem a poznej sílu našeho kruhového tréninku. Nejenže se Vám zvýší koordinace a síly, ale docílíte i redukce hmotnosti. Velký zásobník cviků a pestrost náčiní Vám zajistí pokaždé nový zážitek.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Saunování s blahodárnými účinky na zdraví člověka a jako prevence – sauna pro děti

Saunování s blahodárnými účinky na zdraví člověka a jako prevence – ...

Saunování s blahodárnými účinky na zdraví, prevenci a sloužící i jako regenerace svalstva je možné ve wellness centru HEALTH PARK Opava s velkým množstvím saun nejen pro dospělé ale také pro děti.

Fitness sál s kardio zónou – sport pod vedením zkušených trenérů s kvalitním sportovním nářadím a pomůckami

Fitness sál s kardio zónou – sport pod vedením zkušených trenérů s ...

Udržení kondice pod vedením zkušených trenérů a s kvalitními sportovními pomůckami a nářadím je možný ve fitness sále s kardio zónou od společnosti HEALTH PARK Opava.

Štítky:Masážní studiaAquaparky, bazény a koupalištěFit centra a posilovnySportovní a rekreační službyRehabilitace, relaxace a masáže

Podstránky

Fitness

Fitness sál s funkční zónou ve špičkovém wellness centru HEALTH PARK Opava

Prvotřídní wellness centrum HEALTH PARK Opava je vyhledávaným místem pro ty, kteří chtějí hodnotně trávit svůj volný čas pohybem a relaxací. Sportovním aktivitám se můžete věnovat ve fitness sále vybaveném moderními posilovacími stroji pro efektivní a zdravý trénink. K dispozici je nová funkční zóna zaměřená na speciální svalové cvičení.

Speciální cvičení

Speciální cvičení v moderních sálech fitness centra v Opavě

Tělesnou a duševní pohodu získáte aktivním odpočinkem v moderních cvičebních sálech wellness centra HEALTH PARK Opava. Všem zájemcům o zdravý pohyb nabízíme množství cvičebních aktivit od AEROBICU, PILATES, FLOWIN, komplexní posilovací cvičení se závěsným systémem TRX, kruhový trénink zaměřený na tepovou frekvenci, BODYBALANCE, BODYSTYLING a další atraktivní cvičící metody.

Wellnes a spa zóna

Spa zóna ve wellness centru v Opavě, bazén, sauna, Kneipova lázeň, pára, masáže

Volný čas v moderně vybaveném wellness centru HEALTH PARK v Opavě můžete strávit nejen vybranou pohybovou aktivitou ve fitness a cvičících sálech, ale také příjemnou relaxací ve wellness a SPA zóně, která nabízí saunu, bazén, solnou a aroma páru, Kneipovu lázeň, venkovní saunu, masáže a relaxační zónu.


Kontakty

HEALTH PARK Opava
Veleslavínova 6
Opava 746 01
GPS: 49°56′20.22″ N, 17°53′40.81″ E

49°56′20.22″ N, 17°53′40.81″ E

QR kód firmy HEALTH PARK Opava
WEBOVÁ STRÁNKA HEALTH PARK Opava
Oficiální eshop firmy

Oficiální eshop firmy

www.healthpark.cz
Adresa

Adresa

Veleslavínova 6
Opava 746 01

info@healthpark.cz
+420 553 770 970

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Fitness

Fitness

Speciální cvičení

Speciální cvičení

Wellnes a spa zóna

Wellnes a spa zóna

Kde nás najdete

Veleslavínova 6
Opava 746 01

GPS49°56′20.22″ N, 17°53′40.81″ E

Plánování trasy

Veleslavínova 6 Opava 74601

Prospekty

Certifikát kvality firmy