Objevte sílu suché uhličité terapie v Plzni

Cítíte se unaveni a potřebujete regeneraci? Vyzkoušejte suchou uhličitou koupel u MUDr. Ivany Bäumlové v Plzni, která poskytuje široké spektrum léčebných benefitů.


Objevte sílu suché uhličité terapie v Plzni
Suchá uhličitá terapie využívá účinků čistého oxidu uhličitého, uzavřeného v plastovém vaku, kde dochází k intenzivnímu působení na tělo bez úniku do okolního prostředí. Tato metoda je známa pro své regenerační a terapeutické účinky, zvláště v boji proti stresu, nespavosti a bolestem. Uhličitá terapie je výborným doplňkem při léčbě chronických onemocnění, jako jsou kardiovaskulární a kožní problémy, včetně psoriázy a akné. Klienti uvádějí zlepšení pleti, snížení projevů stárnutí a celkové zvýšení životní energie.

V naší ordinaci poskytujeme tuto terapii pod odborným dohledem MUDr. Pavlíny Krškové, která zajišťuje maximální kvalitu a bezpečnost během celého procesu léčby. Díky této metodě dochází ke zlepšení cévního oběhu, snížení krevního tlaku, a tím i k lepší oxigenaci a výživě tkání, což má pozitivní dopad na celkovou vitalitu a zdraví klientů. Suchá uhličitá terapie také výrazně podporuje detoxikaci organismu, zlepšuje funkci lymfatického systému a pomáhá v boji proti inflammaci a otokům.

Adresa: Francouzská třída 2080/4, 326 00 Plzeň
Kontakty: Telefon: +420 371 151 754, E-mail: ivana.baumlova@seznam.cz
Odborný garant: MUDr. Pavlína Kršková

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Lymfoterapie a uhličitá terapie v Plzni - zdraví pro váš organismus - objevte jejich sílu a regenerujte své tělo!

Lymfoterapie a uhličitá terapie v Plzni - zdraví pro váš organismus -  objevte jejich sílu a regenerujte své tělo!
Obnovte své zdraví a regenerujte se s lymfoterapií a uhličitou terapií v Plzni. Přinášíme vám metody, které pomáhají regenerovat váš organismus.

Regenerace organismu pomocí terapie Plzeň

Regenerace organismu pomocí terapie Plzeň
Provádíme účinnou regeneraci organismu pomocí terapie, využíváme uhličité terapie a Lymfoterapie, které povzbudí regenerační schopnosti člověka.

Manuální a přístrojová lymfoterapie Plzeň

Manuální a přístrojová lymfoterapie Plzeň
Odstranění různých zdravotních problémů pomocí lymfoterapie, lymfoterapeutická ordinace Plzeň, detoxikace organismu pomocí lymfoterapie.

Uhličitá koupel pro regeneraci, proti stresu a migréně, Plzeň

Uhličitá koupel pro regeneraci, proti stresu a migréně, Plzeň
Vyzkoušejte unikátní uhličitou koupel v ordinaci Ivany Bäumlové v Plzni na ul. Francouzská třída 2080/4. Procedura, která blahodárně působí na Vaše zdraví a uleví od Vašich zdravotních problémů.

Léčba mízních otoků, aktivace lymfatického systému, Plzeň

Léčba mízních otoků, aktivace lymfatického systému, Plzeň
Léčba mízních otoků, lymfodémů, aktivace lymfatického systému po operacích, nádorových onemocnění či dlouhém sezení realizuje Ivana Bäumlová – lymfoterapie, Plzeň.

Lymfoterapie Plzeň

Lymfoterapie Plzeň
Trápí Vás potíže způsobené mízními otoky a hledáte vhodnou léčbu? Pokud jste z Plzně nebo okolí, můžete vsadit na účinky lymfoterapie, kterou poskytuje ordinace LYMFOTERAPIE - Ivana Bäumlová.

Lymfoterapie, manuální a přístrojová lymfodrenáž pro regeneraci organismu a omlazení kůže

Lymfoterapie, manuální a přístrojová lymfodrenáž pro regeneraci organismu a omlazení kůže
LYMFOTERAPIE A REKONDICE - Ivana Bäumlová, ordinace, jež poskytuje léčbu mízních otoků a suché uhličité koupele. Provádíme lymfodrenáže vhodné nejen pro pacienty s otoky, ale také lymfoterapii.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA LYMFOTERAPIE - Ivana Bäumlová
WEBOVÁ STRÁNKA
LYMFOTERAPIE - Ivana Bäumlová
lymfoterapieplzen.cz
Adresa

Adresa

Francouzská třída 2080/4
Plzeň - Východní Předměstí 326 00

ivana.baumlova@seznam.cz
+420 371 151 754


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha