Manuální a přístrojová lymfoterapie Plzeň

Odstranění různých zdravotních problémů pomocí lymfoterapie, lymfoterapeutická ordinace Plzeň, detoxikace organismu pomocí lymfoterapie.


Lymfoterapie Plzeň - manuální i přístrojová
Jak se zbavit odpadních látek v našem těle? No přeci lymfoterapií! To je nejlepší a nejrychlejší detoxikační metoda pro vaše tělo. S naší pomocí LYMFOTERAPIE – Ivana Bäumlová dostanete efektivně veškeré toxické látky z vašeho těla. Rozproudíte lymfu a budete jako znovuzrození!
Ke zlepšení chodu metabolismu a fyzické kondice využíváme buďto manuální cesty nebo také lymfodrenáže pomocí přístrojů. Váš organismus zregeneruje profesionální personál. U nás v ordinaci léčíme zejména otoky těla, regenerujeme po různých operacích, léčíme celulitidu a realizujeme léčebné metody po liposukcích. Dále také provádíme uhličité koupele, které jsou výborným prostředkem k léčbě revmatu, akné, žaludečních vředů, ale i k redukci stresu a nespavosti.
Láká vás návštěva naší ordinace? Potřebujete pomoci s některou výše zmíněnou chorobou? Navštivte naši ordinaci v Plzni, najdete nás na ulici Francouzská třída 2080/4. Veškeré dotazy zodpovíme telefonicky nebo osobně. Objednávejte se.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Lymfoterapie a uhličitá terapie v Plzni - zdraví pro váš organismus - objevte jejich sílu a regenerujte své tělo!

Lymfoterapie a uhličitá terapie v Plzni - zdraví pro váš organismus -  objevte jejich sílu a regenerujte své tělo!
Obnovte své zdraví a regenerujte se s lymfoterapií a uhličitou terapií v Plzni. Přinášíme vám metody, které pomáhají regenerovat váš organismus.

Regenerace organismu pomocí terapie Plzeň

Regenerace organismu pomocí terapie Plzeň
Provádíme účinnou regeneraci organismu pomocí terapie, využíváme uhličité terapie a Lymfoterapie, které povzbudí regenerační schopnosti člověka.

Uhličitá koupel pro regeneraci, proti stresu a migréně, Plzeň

Uhličitá koupel pro regeneraci, proti stresu a migréně, Plzeň
Vyzkoušejte unikátní uhličitou koupel v ordinaci Ivany Bäumlové v Plzni na ul. Francouzská třída 2080/4. Procedura, která blahodárně působí na Vaše zdraví a uleví od Vašich zdravotních problémů.

Léčba mízních otoků, aktivace lymfatického systému, Plzeň

Léčba mízních otoků, aktivace lymfatického systému, Plzeň
Léčba mízních otoků, lymfodémů, aktivace lymfatického systému po operacích, nádorových onemocnění či dlouhém sezení realizuje Ivana Bäumlová – lymfoterapie, Plzeň.

Lymfoterapie Plzeň

Lymfoterapie Plzeň
Trápí Vás potíže způsobené mízními otoky a hledáte vhodnou léčbu? Pokud jste z Plzně nebo okolí, můžete vsadit na účinky lymfoterapie, kterou poskytuje ordinace LYMFOTERAPIE - Ivana Bäumlová.

Lymfoterapie, manuální a přístrojová lymfodrenáž pro regeneraci organismu a omlazení kůže

Lymfoterapie, manuální a přístrojová lymfodrenáž pro regeneraci organismu a omlazení kůže
LYMFOTERAPIE A REKONDICE - Ivana Bäumlová, ordinace, jež poskytuje léčbu mízních otoků a suché uhličité koupele. Provádíme lymfodrenáže vhodné nejen pro pacienty s otoky, ale také lymfoterapii.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA LYMFOTERAPIE - Ivana Bäumlová
WEBOVÁ STRÁNKA
LYMFOTERAPIE - Ivana Bäumlová
lymfoterapieplzen.cz
Adresa

Adresa

Francouzská třída 2080/4
Plzeň - Východní Předměstí 326 00

ivana.baumlova@seznam.cz
+420 371 151 754


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha