Zadavatelem microsite je firma LYMFOTERAPIE - Ivana BäumlováUhličitá koupel pro regeneraci, proti stresu a migréně, Plzeň

Vyzkoušejte unikátní uhličitou koupel v ordinaci Ivany Bäumlové v Plzni na ul. Francouzská třída 2080/4. Procedura, která blahodárně působí na Vaše zdraví a uleví od Vašich zdravotních problémů.Chcete zlepšit stav své pleti, urychlit rekonvalescenci nebo se zbavit nespavosti či migrény? Neváhejte a využijte nabídku naší ordinace Ivany Bäumlové v Plzni. Tato jedinečná přírodní metoda povzbudí Vaše regenerační schopnosti, působí proti stresu, nespavosti, migréně, bolestem kloubů a svalů. Zlepší stav Vaší pleti, urychlí rekonvalescenci a zmírní klimakterické potíže. Je výborným pomocníkem v prevenci proti stárnutí. Věnujte čas péči o své tělo a dopřejte si suchou uhličitou koupel v naší ordinaci na ul. Francouzská třída 2080/4 v Plzni. Postaráme se o Vás a vysvětlíme Vám blahodárné účinky, které tato koupel poskytuje.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Léčba mízních otoků, aktivace lymfatického systému, Plzeň

Léčba mízních otoků, aktivace lymfatického systému, Plzeň

Léčba mízních otoků, lymfodémů, aktivace lymfatického systému po operacích, nádorových onemocnění či dlouhém sezení realizuje Ivana Bäumlová – lymfoterapie, Plzeň.


Lymfoterapie, manuální a přístrojová lymfodrenáž pro regeneraci organismu a omlazení kůže

Lymfoterapie, manuální a přístrojová lymfodrenáž pro regeneraci organismu a omlazení kůže

LYMFOTERAPIE A REKONDICE - Ivana Bäumlová, ordinace, jež poskytuje léčbu mízních otoků a suché uhličité koupele. Provádíme lymfodrenáže vhodné nejen pro pacienty s otoky, ale také lymfoterapii.


Lymfoterapie Plzeň

Lymfoterapie Plzeň

Trápí Vás potíže způsobené mízními otoky a hledáte vhodnou léčbu? Pokud jste z Plzně nebo okolí, můžete vsadit na účinky lymfoterapie, kterou poskytuje ordinace LYMFOTERAPIE - Ivana Bäumlová.