Lymfoterapie a uhličitá terapie v Plzni - zdraví pro váš organismus - objevte jejich sílu a regenerujte své tělo!

Obnovte své zdraví a regenerujte se s lymfoterapií a uhličitou terapií v Plzni. Přinášíme vám metody, které pomáhají regenerovat váš organismus.


Lymfoterapie a Uhličitá terapie v Plzni - zdraví a regenerace pro váš organismus
Naše ordinace v Plzni nabízí kvalitní lymfoterapii zaměřenou na léčbu mízních otoků, tzv. lymfodémů. Manuální lymfodrenáž a přístrojová lymfodrenáž jsou efektivní techniky, které aktivují váš lymfatický systém a podporují regeneraci organismu. Lymfoterapie je vhodná pro různé situace, včetně preventivního ošetření u osob vystavených dlouhému sezení nebo stání, pacientů s lymfatickými otoky, celulitidou, po plastických nebo cévních operacích a dokonce i dětských pacientů po ortopedických zákrocích.

Pokud hledáte komplexní péči o své zdraví, máme pro vás další nabídku. Suchá uhličitá terapie je přírodní metoda, která stimuluje regenerační schopnosti těla. Tato terapie je účinná proti stresu, nespavosti, migréně, bolesti kloubů a svalů. Navíc může být využita při léčbě neplodnosti, zmírnění klimakterických potíží, zlepšení stavu pleti a jako prevence proti stárnutí. Pro léčbu některých onemocnění je tato terapie také velmi vhodná.

Naše odborná ordinace se nachází v Plzni a naše tým vám poskytne profesionální péči a individuální přístup. Lymfoterapie a suché uhličité terapie jsou prováděny pod dohledem zkušeného odborníka, MUDr. Pavlíny Krškové. Naše služby jsou široce využívány pacienty s různými potřebami a potížemi. Doplňkovou léčbu poskytujeme při cévních chorobách, vysokém cholesterolu, diabetesu, astmatu, nemocích srdce, roztroušené skleróze a mnoha dalších.

Neváhejte se objednat do naší ordinace v Plzni a začněte investovat do svého zdraví a pohody.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Regenerace organismu pomocí terapie Plzeň

Regenerace organismu pomocí terapie Plzeň
Provádíme účinnou regeneraci organismu pomocí terapie, využíváme uhličité terapie a Lymfoterapie, které povzbudí regenerační schopnosti člověka.

Manuální a přístrojová lymfoterapie Plzeň

Manuální a přístrojová lymfoterapie Plzeň
Odstranění různých zdravotních problémů pomocí lymfoterapie, lymfoterapeutická ordinace Plzeň, detoxikace organismu pomocí lymfoterapie.

Uhličitá koupel pro regeneraci, proti stresu a migréně, Plzeň

Uhličitá koupel pro regeneraci, proti stresu a migréně, Plzeň
Vyzkoušejte unikátní uhličitou koupel v ordinaci Ivany Bäumlové v Plzni na ul. Francouzská třída 2080/4. Procedura, která blahodárně působí na Vaše zdraví a uleví od Vašich zdravotních problémů.

Léčba mízních otoků, aktivace lymfatického systému, Plzeň

Léčba mízních otoků, aktivace lymfatického systému, Plzeň
Léčba mízních otoků, lymfodémů, aktivace lymfatického systému po operacích, nádorových onemocnění či dlouhém sezení realizuje Ivana Bäumlová – lymfoterapie, Plzeň.

Lymfoterapie Plzeň

Lymfoterapie Plzeň
Trápí Vás potíže způsobené mízními otoky a hledáte vhodnou léčbu? Pokud jste z Plzně nebo okolí, můžete vsadit na účinky lymfoterapie, kterou poskytuje ordinace LYMFOTERAPIE - Ivana Bäumlová.

Lymfoterapie, manuální a přístrojová lymfodrenáž pro regeneraci organismu a omlazení kůže

Lymfoterapie, manuální a přístrojová lymfodrenáž pro regeneraci organismu a omlazení kůže
LYMFOTERAPIE A REKONDICE - Ivana Bäumlová, ordinace, jež poskytuje léčbu mízních otoků a suché uhličité koupele. Provádíme lymfodrenáže vhodné nejen pro pacienty s otoky, ale také lymfoterapii.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LYMFOTERAPIE - Ivana Bäumlová
WEBOVÁ STRÁNKA
LYMFOTERAPIE - Ivana Bäumlová
lymfoterapieplzen.cz
Adresa

Adresa

Francouzská třída 2080/4
Plzeň - Východní Předměstí 326 00

ivana.baumlova@seznam.cz
+420 371 151 754


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha