Zadavatelem microsite je firma LYMFOTERAPIE - Ivana BäumlováLymfoterapie, manuální a přístrojová lymfodrenáž pro regeneraci organismu a omlazení kůže

LYMFOTERAPIE A REKONDICE - Ivana Bäumlová, ordinace, jež poskytuje léčbu mízních otoků a suché uhličité koupele. Provádíme lymfodrenáže vhodné nejen pro pacienty s otoky, ale také lymfoterapii.Zbavte se otoků, celulitidy a předejděte vráskám s lymfodrenáží od společnosti
LYMFOTERAPIE A REKONDICE - Ivana Bäumlová z Plzně. Jsme moderní ordinace zaměřující se na správné aktivování lymfatického systému, který přispívá k celkové regeneraci organismu a zpomaluje stárnutí pokožky.

Provádíme celou řádku služeb; lymfoterapie, lymfodrenáže, uhličité koupele a rekondiční masáže. Správné fungování lymfy je pro lidský organismus velice důležité, jelikož zabraňuje otokům, hromadění tuku, křečovým žilám i celulitidě. S našimi lymfodrenážemi se Vám rovněž omladí Vaše kůže a rychleji se Vám zregeneruje organismus po fyzické či psychické zátěži. V nabídce máme jak manuální lymfodrenáž, tak přístrojovou, jež probíhá pomocí tlakové vlny.

Zdraví máme pouze jedno, investujte do něj!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Lymfoterapie Plzeň

Lymfoterapie Plzeň

Trápí Vás potíže způsobené mízními otoky a hledáte vhodnou léčbu? Pokud jste z Plzně nebo okolí, můžete vsadit na účinky lymfoterapie, kterou poskytuje ordinace LYMFOTERAPIE - Ivana Bäumlová.
>
>
>