Rodinná oční optika – široký výběr nových brýlí s multifokálními čočkami

Rodinná optika Jaroslava Korcinová má pobočky v Olomouci a Šternberku. Můžete si zde vybrat z nepřeberného množství brýlových obrub a multifokálních čoček.


Oční optika Jaroslava Korcinová - výběr brýlí a čoček
Rozbily se Vám vaše staré brýle a potřebujete rychle vyřešit jejich opravu nebo si zakoupit brýle nové? Přijďte si vybrat do oční optiky Jaroslava Korcinová v Olomouci nebo Šternberku. Můžete zde zakoupit stylové, kvalitně zpracované brýlové obruby s multifokálními čočkami.

Na prodejně máme různé brýlové obruby, ze kterých si vyberou všechny věkové kategorie. Co se týče čoček, můžete si vybrat z plastových nebo skleněných.
Multifokální čočky, jsou dioptrická skla, díky kterým vidíte ostře do blízky i na dálku. Na rozdíl od čoček bifokálních jsou bez viditelných přechodů.

Naši optici se rádi postarají o váš zrak a vždy se snaží poradit i při samotném výběru, aby Vám brýle seděly a slušely. Při práci nám pomáhá kamerový systém VisuPoint a moderní obráběcí stroj, který používáme pro zpracování Vámi vybraných brýlí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Opravy, servis a ultrazvukové čištění dioptrických brýlí

Opravy, servis a ultrazvukové čištění dioptrických brýlí
Opravy brýlí od dotáhnutí šroubků až po celkové srovnání brýlí zajišťuje v Olomouci a Šternberku Oční optika Jaroslava Korcinová. Provádíme mimo jiné servis brýlí a čištění brýlí ultrazvukem.

Brýlové čočky, skla pro korekci očních vad – úpravy brýlových čoček

Brýlové čočky, skla pro korekci očních vad – úpravy brýlových čoček
S výběrem brýlových čoček ke korekci očních vad Vám poradí v Oční optice Jaroslava Korcinová. Provádíme také antireflexní povrchové úpravy brýlových sklíček.

Moderní oční optika - prodej dámských, pánských, dětských brýlí a servis brýlí

Moderní oční optika - prodej dámských, pánských, dětských brýlí a servis brýlí
Moderní oční optika Jaroslava Korcinová má pobočky ve Šternberku i Olomouci. Zabýváme se prodejem dioptrických brýlí - dámských, pánských i dětských. Postaráme se také o servis brýlí.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Optika Jaroslava Korcinová
WEBOVÁ STRÁNKA
Optika Jaroslava Korcinová
www.optika-korcinova.cz
Adresa

Adresa

Radniční 2
Šternberk 785 01

info@optika-korcinova.cz
+420 585 012 748


Najdete nás také zde:

ARES
captcha