Zadavatelem microsite je firma Optika Jaroslava KorcinováModerní oční optika - prodej dámských, pánských, dětských brýlí a servis brýlí

Moderní oční optika Jaroslava Korcinová má pobočky ve Šternberku i Olomouci. Zabýváme se prodejem dioptrických brýlí - dámských, pánských i dětských. Postaráme se také o servis brýlí.O kvalitu Vašeho zraku se postaráme v moderní oční optice Jaroslava Korcinová - navštívit můžete optiku ve Šternberku nebo Olomouci. Přijďte si pro nové brýle, brýlové obruby, nebo s předpisem na nová skla.

Překvapí Vás velký výběr dámských, pánských i dětských brýlí - skladem je zhruba 2000 kusů různých brýlových obrub a rádi Vám při výběru pomůžeme. Jsme rychlí, mnohé objednávky jsem schopni vyřídít v průběhu 1 hodiny, záleží vždy na tvaru obrouček a čoček.

Pokud máte na brýlích pokřivené ručky, uvolní se Vám šroubky nebo vypadnou sklíčka dokážeme Vám také pomoci - zajišťujeme servis brýlí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Rodinná oční optika – široký výběr nových brýlí s multifokálními čočkami

Rodinná oční optika – široký výběr nových brýlí s multifokálními čočkami

Rodinná optika Jaroslava Korcinová má pobočky v Olomouci a Šternberku. Můžete si zde vybrat z nepřeberného množství brýlových obrub a multifokálních čoček.