Moderní oční optika - prodej dámských, pánských, dětských brýlí a servis brýlí

Moderní oční optika Jaroslava Korcinová má pobočky ve Šternberku i Olomouci. Zabýváme se prodejem dioptrických brýlí - dámských, pánských i dětských. Postaráme se také o servis brýlí.


dámské, pánské brýle - Šternberk, Olomouc
O kvalitu Vašeho zraku se postaráme v moderní oční optice Jaroslava Korcinová - navštívit můžete optiku ve Šternberku nebo Olomouci. Přijďte si pro nové brýle, brýlové obruby, nebo s předpisem na nová skla.

Překvapí Vás velký výběr dámských, pánských i dětských brýlí - skladem je zhruba 2000 kusů různých brýlových obrub a rádi Vám při výběru pomůžeme. Jsme rychlí, mnohé objednávky jsem schopni vyřídít v průběhu 1 hodiny, záleží vždy na tvaru obrouček a čoček.

Pokud máte na brýlích pokřivené ručky, uvolní se Vám šroubky nebo vypadnou sklíčka dokážeme Vám také pomoci - zajišťujeme servis brýlí.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Opravy, servis a ultrazvukové čištění dioptrických brýlí

Opravy, servis a ultrazvukové čištění dioptrických brýlí
Opravy brýlí od dotáhnutí šroubků až po celkové srovnání brýlí zajišťuje v Olomouci a Šternberku Oční optika Jaroslava Korcinová. Provádíme mimo jiné servis brýlí a čištění brýlí ultrazvukem.

Brýlové čočky, skla pro korekci očních vad – úpravy brýlových čoček

Brýlové čočky, skla pro korekci očních vad – úpravy brýlových čoček
S výběrem brýlových čoček ke korekci očních vad Vám poradí v Oční optice Jaroslava Korcinová. Provádíme také antireflexní povrchové úpravy brýlových sklíček.

Rodinná oční optika – široký výběr nových brýlí s multifokálními čočkami

Rodinná oční optika – široký výběr nových brýlí s multifokálními čočkami
Rodinná optika Jaroslava Korcinová má pobočky v Olomouci a Šternberku. Můžete si zde vybrat z nepřeberného množství brýlových obrub a multifokálních čoček.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Optika Jaroslava Korcinová
WEBOVÁ STRÁNKA
Optika Jaroslava Korcinová
www.optika-korcinova.cz
Adresa

Adresa

Radniční 2
Šternberk 785 01

info@optika-korcinova.cz
+420 585 012 748


Najdete nás také zde:

ARES
captcha