Brýlové čočky, skla pro korekci očních vad – úpravy brýlových čoček

S výběrem brýlových čoček ke korekci očních vad Vám poradí v Oční optice Jaroslava Korcinová. Provádíme také antireflexní povrchové úpravy brýlových sklíček.


Antireflexní úprava čoček, brýlové čočky Šternberk, Olomouc
Potřebujete nové brýlové čočky? Hledáte ve Šternberku optiku, kde Vám provedou antireflexní úpravu sklíček v brýlích? Navštivte Oční optiku Jaroslava Korcinová v Olomouci nebo Šternberku, kde Vám poradí s výběrem vhodných čoček pro korekci vaší oční vady.

Vybrat si u nás můžete lehké plastové, odolné polykarbonátové nebo klasické skleněné čočky. Máme k dispozici čočky pro korekci zraku na jednom zorném poli – na dálku či blízko. Bifokální skla umožní korekci zraku na dálku i blízko. A nakonec skla multifokální, která umožní pohled na blízko i do dálky bez viditelných přechodů.

Zajistíme i různé typy úprav brýlových čoček, jako je například antireflexní úprava, která  zvýší ostrost vašeho zraku a rozpoznávání detailů. Brýlová skla také můžeme opatřit speciální povrchovou úpravou Crizal A2, která zajistí vyšší odolnost skel vůči poškrábání a vyšší odolnost vůči usazování prachu nebo vytváření otisků prstů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Opravy, servis a ultrazvukové čištění dioptrických brýlí

Opravy, servis a ultrazvukové čištění dioptrických brýlí
Opravy brýlí od dotáhnutí šroubků až po celkové srovnání brýlí zajišťuje v Olomouci a Šternberku Oční optika Jaroslava Korcinová. Provádíme mimo jiné servis brýlí a čištění brýlí ultrazvukem.

Moderní oční optika - prodej dámských, pánských, dětských brýlí a servis brýlí

Moderní oční optika - prodej dámských, pánských, dětských brýlí a servis brýlí
Moderní oční optika Jaroslava Korcinová má pobočky ve Šternberku i Olomouci. Zabýváme se prodejem dioptrických brýlí - dámských, pánských i dětských. Postaráme se také o servis brýlí.

Rodinná oční optika – široký výběr nových brýlí s multifokálními čočkami

Rodinná oční optika – široký výběr nových brýlí s multifokálními čočkami
Rodinná optika Jaroslava Korcinová má pobočky v Olomouci a Šternberku. Můžete si zde vybrat z nepřeberného množství brýlových obrub a multifokálních čoček.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Optika Jaroslava Korcinová
WEBOVÁ STRÁNKA
Optika Jaroslava Korcinová
www.optika-korcinova.cz
Adresa

Adresa

Radniční 2
Šternberk 785 01

info@optika-korcinova.cz
+420 585 012 748


Najdete nás také zde:

ARES
captcha