Opravy, servis a ultrazvukové čištění dioptrických brýlí

Opravy brýlí od dotáhnutí šroubků až po celkové srovnání brýlí zajišťuje v Olomouci a Šternberku Oční optika Jaroslava Korcinová. Provádíme mimo jiné servis brýlí a čištění brýlí ultrazvukem.


Opravy, čištění brýlí ultrazvukem Olomouc, Šternberk
Zdá se vám, že Vám vaše brýle špatně drží? Potřebujete opravit obroučky nebo dotáhnout šrouby dioptrických brýlí? Chcete si nechat vyčistit brýle ultrazvukem? Navštivte některou z poboček Oční optika Jaroslava Korcinová, které naleznete v Olomouci a ve Šternberku. Postaráme se zde o opravy, servis i čištění Vašich brýlí.


Vaše brýle se opotřebovávají běžným nošením, kdy dochází k uvolňování šroubků, ohybu nosníků nebo vychylování stranic, což může způsobit neostré vidění. Z tohoto důvodu doporučujeme provádět servis brýlí minimálně jednou za půl roku.

Vypadly Vám skla nebo se Vám podařilo ulomit stranici? Pro nás žádný problém! V rámci oprav brýlí dotáhneme a zalepíme šroubky, vyměníme podložky, upravíme stranice, poopravíme nosníky a brýle celkově srovnáme. Brýle také perfektně vyčistíme pomocí ultrazvukové lázně.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Brýlové čočky, skla pro korekci očních vad – úpravy brýlových čoček

Brýlové čočky, skla pro korekci očních vad – úpravy brýlových čoček
S výběrem brýlových čoček ke korekci očních vad Vám poradí v Oční optice Jaroslava Korcinová. Provádíme také antireflexní povrchové úpravy brýlových sklíček.

Moderní oční optika - prodej dámských, pánských, dětských brýlí a servis brýlí

Moderní oční optika - prodej dámských, pánských, dětských brýlí a servis brýlí
Moderní oční optika Jaroslava Korcinová má pobočky ve Šternberku i Olomouci. Zabýváme se prodejem dioptrických brýlí - dámských, pánských i dětských. Postaráme se také o servis brýlí.

Rodinná oční optika – široký výběr nových brýlí s multifokálními čočkami

Rodinná oční optika – široký výběr nových brýlí s multifokálními čočkami
Rodinná optika Jaroslava Korcinová má pobočky v Olomouci a Šternberku. Můžete si zde vybrat z nepřeberného množství brýlových obrub a multifokálních čoček.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Optika Jaroslava Korcinová
WEBOVÁ STRÁNKA
Optika Jaroslava Korcinová
www.optika-korcinova.cz
Adresa

Adresa

Radniční 2
Šternberk 785 01

info@optika-korcinova.cz
+420 585 012 748


Najdete nás také zde:

ARES
captcha