Zadavatelem microsite je firma METAL GRANIT spol. s.r.o.Designová hřbitovní architektura - pomníky se hřbitovními prvky Rokstyle

Designovou hřbitovní architekturu Vám přináší firma METAL GRANIT spol. s.r.o. z Letovic, která dodává pomníky se hřbitovními prvky Rokstyle, jako jsou krystaly Swarovski, kovové emblémy a další.Poptáváte originální památku na Vaše blízké zesnulé?

Firma METAL GRANIT spol. s.r.o. z Letovic jako jediná v České republice dodává pomníky se hřbitovními prvky německé značky Rokstyle, jako jsou krystaly Swarovski, kovové emblémy nebo skleněné vitráže. Díky svému neotřelému designu představují nový trend ve hřbitovní architektuře.

Všechny pomníky prodáváme s ochrannými průmyslovými vzory a na základě licenční
smlouvy. Kombinovat lze různé tvary materiálů, leštěné a neleštěné plochy včetně netradičních ornamentů. Při výběru pomníku se můžete inspirovat v naší výstavní síni, kde naleznete modely mléčná dráha, hvězdné okno či pampeliška.

V případě zájmu či jakéhokoliv dotazu nás kontaktujte nebo si domluvte osobní schůzku. Naši vyškolení pracovníci se Vám vždy budou ochotně věnovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kamenické práce - výroba luxusních pomníků a hrobů na zakázku

Kamenické práce - výroba luxusních pomníků a hrobů na zakázku

Kamenické práce od METAL GRANIT, spol. s.r.o. Letovice. Výroba luxusních pomníků a hrobů na zakázku za rozumnou cenu a v krátkých dodacích lhůtách.


Modernizace hrobů na zakázku: rekonstrukce a opravy hrobů

Modernizace hrobů na zakázku: rekonstrukce a opravy hrobů

Kamenické služby v oblasti rekonstrkucí a oprav hrobů poskytuje rodinná firma METAL GRANIT Letovice. Jsme specialisté na modernizace hrobů na zakázku.


Jedinečné náhrobky se Swarovski krystaly  - moderní, designové hroby

Jedinečné náhrobky se Swarovski krystaly - moderní, designové hroby

Moderní, designové hroby pořídíte u firmy METAL GRANIT spol. s.r.o. v Letovicích. Dodáváme jedinečné náhrobky Rokstyle v kombinaci se Swarovski krystaly a dalšími ornamenty.


Moderní designové náhrobky německé značky Rokstyle - osobité pomníky, ...

Moderní designové náhrobky německé značky Rokstyle - osobité pomníky, ...

Moderní designové náhrobky německé značky Rokstyle dodává firma METAL GRANIT spol. s.r.o. z Letovic. Osobité pomníky můžete pořídit se Swarovski krystaly, kovovými emblémy nebo skleněnou vitráží.


Zakázková výroba pomníků a hrobů – kompletní služby na klíč

Zakázková výroba pomníků a hrobů – kompletní služby na klíč

Zpracováním přírodního kamene, se zaměřením na zakázkovou výrobu pomníků a hrobů na klíč se zabývá společnost METAL GRANIT spol. s.r.o. Působíme na Boskovicku a Letovicku.