Zadavatelem microsite je firma METAL GRANIT spol. s.r.o.Modernizace hrobů na zakázku: rekonstrukce a opravy hrobů

Kamenické služby v oblasti rekonstrkucí a oprav hrobů poskytuje rodinná firma METAL GRANIT Letovice. Jsme specialisté na modernizace hrobů na zakázku.Potřebujete zrekonstruovat či opravit hrob? Kamenická firma METAL GRANIT Letovice pro Vás provede kompletní modernizace hrobů na zakázku. Působíme v Letovicích, Kunštátu, Boskovicích, Lysicích, Opatovicích, Jevíčku, Svitavách, Blansku, Tišnově, Brně, Poličce i Prostějově.

Poškozené pomníky a krycí desky, kácející se náhrobky, uvolněné nápisové desky, poškozený nápis či vyčištění hrobu? Se vším si poradíme! V oblasti modernizací hrobů máme dlouholeté zkušenosti.

Rádi byste hrob ozdobili hřbitovními dekoracemi a doplňky? U nás naleznete také řadu hřbitovních doplňků a dekorací, jako jsou vázy, lampy, mísy, urny, svícny a mnoho dalšího.

Neváhejte a kontaktujte nás!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Kamenické práce - výroba luxusních pomníků a hrobů na zakázku

Kamenické práce - výroba luxusních pomníků a hrobů na zakázku

Kamenické práce od METAL GRANIT, spol. s.r.o. Letovice. Výroba luxusních pomníků a hrobů na zakázku za rozumnou cenu a v krátkých dodacích lhůtách.


Zakázková výroba pomníků a hrobů – kompletní služby na klíč

Zakázková výroba pomníků a hrobů – kompletní služby na klíč

Zpracováním přírodního kamene, se zaměřením na zakázkovou výrobu pomníků a hrobů na klíč se zabývá společnost METAL GRANIT spol. s.r.o. Působíme na Boskovicku a Letovicku.
>
>