Zadavatelem microsite je firma METAL GRANIT spol. s.r.o.Moderní designové náhrobky německé značky Rokstyle - osobité pomníky, prodej

Moderní designové náhrobky německé značky Rokstyle dodává firma METAL GRANIT spol. s.r.o. z Letovic. Osobité pomníky můžete pořídit se Swarovski krystaly, kovovými emblémy nebo skleněnou vitráží.Osobité pomníky pro Vaše blízké zesnulé pořídíte u firmy METAL GRANIT spol. s.r.o. z Letovic, jež dodává moderní designové náhrobky německé značky Rokstyle.

Náhrobky Rokstyle jsou novým a oblíbeným trendem napříč hřbitovní architekturou a splňují vysoké požadavky. Tato kamenická díla vznikají z přírodní barevné žuly, jež se dováží z různých částí světa. Kombinují se s moderními a designovými prvky, jako jsou Swarovski krystaly, kovové emblémy nebo skleněné vitráže.

Pomníky a náhrobky vždy vyrábíme s ohledem na individuální požadavky a přání zákazníka. Nechte si vytvořit jedinečné kamenické dílo, které Vám bude připomínat Vaše blízké.

Pro inspiraci navštivte naše webové stránky nebo kamenictví v Letovicích.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Designová hřbitovní architektura - pomníky se hřbitovními prvky Rokstyle

Designová hřbitovní architektura - pomníky se hřbitovními prvky Rokstyle

Designovou hřbitovní architekturu Vám přináší firma METAL GRANIT spol. s.r.o. z Letovic, která dodává pomníky se hřbitovními prvky Rokstyle, jako jsou krystaly Swarovski, kovové emblémy a další.


Modernizace hrobů na zakázku: rekonstrukce a opravy hrobů

Modernizace hrobů na zakázku: rekonstrukce a opravy hrobů

Kamenické služby v oblasti rekonstrkucí a oprav hrobů poskytuje rodinná firma METAL GRANIT Letovice. Jsme specialisté na modernizace hrobů na zakázku.


Jedinečné náhrobky se Swarovski krystaly  - moderní, designové hroby

Jedinečné náhrobky se Swarovski krystaly - moderní, designové hroby

Moderní, designové hroby pořídíte u firmy METAL GRANIT spol. s.r.o. v Letovicích. Dodáváme jedinečné náhrobky Rokstyle v kombinaci se Swarovski krystaly a dalšími ornamenty.


Kamenické práce - výroba luxusních pomníků a hrobů na zakázku

Kamenické práce - výroba luxusních pomníků a hrobů na zakázku

Kamenické práce od METAL GRANIT, spol. s.r.o. Letovice. Výroba luxusních pomníků a hrobů na zakázku za rozumnou cenu a v krátkých dodacích lhůtách.


Zakázková výroba pomníků a hrobů – kompletní služby na klíč

Zakázková výroba pomníků a hrobů – kompletní služby na klíč

Zpracováním přírodního kamene, se zaměřením na zakázkovou výrobu pomníků a hrobů na klíč se zabývá společnost METAL GRANIT spol. s.r.o. Působíme na Boskovicku a Letovicku.