Zadavatelem microsite je firma METAL GRANIT spol. s.r.o.Kamenické práce - výroba luxusních pomníků a hrobů na zakázku

Kamenické práce od METAL GRANIT, spol. s.r.o. Letovice. Výroba luxusních pomníků a hrobů na zakázku za rozumnou cenu a v krátkých dodacích lhůtách.Sháníte kvalitní a spolehlivé kamenictví, orientující se na výrobu luxusních pomníků a hrobů na zakázku? Pak právě pro Vás je tu rodinné kamenictví METAL GRANIT, spol. s.r.o.! Naše práce si můžete prohlédnout ve výstavní síni v Letovicích.

Používáme pouze kvalitní materiály dovážené z celého světa. Kámen zpracováváme přímo v naší firmě, což nám umožňuje pro Vás zajistit vysokou kvalitu za rozumnou cenu a v krátké dodací lhůtě.

Nahlédněte do našich katalogů s produkty, kde můžete vybírat z různých druhů pomníků, nápisových krycích desek, urnových hrobů a hřbitovních doplňků. Nevybrali jste si? Nevadí, neváhejte se na nás obrátit s Vašimi individuálními požadavky!

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zakázková výroba pomníků a hrobů – kompletní služby na klíč

Zakázková výroba pomníků a hrobů – kompletní služby na klíč

Zpracováním přírodního kamene, se zaměřením na zakázkovou výrobu pomníků a hrobů na klíč se zabývá společnost METAL GRANIT spol. s.r.o. Působíme na Boskovicku a Letovicku.


Modernizace hrobů na zakázku: rekonstrukce a opravy hrobů

Modernizace hrobů na zakázku: rekonstrukce a opravy hrobů

Kamenické služby v oblasti rekonstrkucí a oprav hrobů poskytuje rodinná firma METAL GRANIT Letovice. Jsme specialisté na modernizace hrobů na zakázku.
>
>