Samolepicí pásky Stokvis Tapes Praha - světový zpracovatel pásek

Samolepicí pásky pro průmyslová odvětví, speciální lepící pásky v požadovaných rozměrech vyvíjí, testuje a vyrábí světový zpracovatel pásek Stokvis Tapes Praha.


Stokvis Promi s.r.o., Praha, výroba lepících pásek přesných rozměrů, výseků, potisků
V dnešní době nachází samolepící pásky uplatnění snad v každém průmyslovém odvětví i běžném životě. Pokud pro Vaši práci potřebujete kvalitní lepící pásky se speciálními parametry, tak neváhejte a kontaktujte světového zpracovatele pásek, a to naši společnost Stokvis Promi s.r.o., která sídlí v Praze. Specializujeme se vývoj, laboratorní testování, výrobu a zpracování pásek pro nejrůznější aplikace. Naše výrobky nacházejí uplatnění v automobilovém, leteckém, zdravotnickém, papírnickém i stavebním průmyslu. Materiál Vám dodáme přesně dle Vaší specifikace v požadované délce, šířce, s potiskem, s výseky tvarů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Samolepicí materiály a konvertované díly pro průmyslové aplikace

Samolepicí materiály a konvertované díly pro průmyslové aplikace
Výroba samolepicích pásek pro průmyslovou a elektrotechnickou výrobu v automobilismu, leteckém i stavebním průmyslu a zdravotnictví.

Nejlepší samolepící pásky na trhu – pásky Praha

Nejlepší samolepící pásky na trhu – pásky Praha
Samolepící materiály, lepící systémy pro průmyslové společnosti, lepící pásky klasické i oboustranné, česká společnost s lepícím materiálem – Sotkvic Promi s.r.o.

Specialista na samolepicí pásky, výroba na míru

Specialista na samolepicí pásky, výroba na míru
Samolepící pásky pro různá průmyslová odvětví, firmy i obchod Vám na míru vyrobí specializovaná společnost Stokvis Promi s.r.o. s pobočkami po celém světe.

Pásky pro automobilový průmysl, zdravotnictví, stavebnictví

Pásky pro automobilový průmysl, zdravotnictví, stavebnictví
Voděodolné pásky STOKVIS TAPES, lepící pásky pro automobilový průmysl, zdravotnictví, stavebnictví, telekomunikační zařízení vyrábí společnost Stokvis Promi s.r.o.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stokvis Promi s.r.o. Samolepicí pásky výroba Stokvis Tapes
WEBOVÁ STRÁNKA
Stokvis Promi s.r.o.
www.stokvistapes.cz
Adresa

Adresa

U Trati 216
Dobrovíz 252 61

info@stokvistapes.cz
+420 317 071 300


Najdete nás také zde:

ARES
captcha