Specialista na samolepicí pásky, výroba na míru

Samolepící pásky pro různá průmyslová odvětví, firmy i obchod Vám na míru vyrobí specializovaná společnost Stokvis Promi s.r.o. s pobočkami po celém světe.Potřebujete pro své podnikání speciální lepící pásky? Tak se obraťte na specialistu v tomto oboru, a to naši společnost Stokvis Promi s.r.o., která sídlí v okrese Praha – západ, ale zastoupení má po celém světě.
Zaměřujeme se na výrobu nejvhodnějších samolepících pásek v požadované velikosti a tvaru přímo pro Vaše potřeby. Pásky Vám na míru zhotovíme v čistých bezprašných prostorech, tak aby se produkt neznehodnotil. Dále pásky přesně řežeme do stanovené šířky, vysekáváme do nejrůznějších tvarů i laminujeme. Pokud potřebujete štítky či pásky s logem společnosti, tak i s tímto si umíme poradit. Potiskneme Vám různé druhy pásek, které uplatníte pro reklamní účely či identifikaci.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Samolepicí pásky Stokvis Tapes Praha - světový zpracovatel pásek

Samolepicí pásky Stokvis Tapes Praha - světový zpracovatel pásek

Samolepicí pásky pro průmyslová odvětví, speciální lepící pásky v požadovaných rozměrech vyvíjí, testuje a vyrábí světový zpracovatel pásek Stokvis Tapes Praha.


Pásky pro automobilový průmysl, zdravotnictví, stavebnictví

Pásky pro automobilový průmysl, zdravotnictví, stavebnictví

Voděodolné pásky STOKVIS TAPES, lepící pásky pro automobilový průmysl, zdravotnictví, stavebnictví, telekomunikační zařízení vyrábí společnost Stokvis Promi s.r.o.