Microsite byla vložena dne:11.10.2018
ID microsite: 135259, počet zhlédnutí:  9
Zadavatelem microsite je firma

Stokvis Promi s.r.o.

Pásky pro automobilový průmysl, zdravotnictví, stavebnictví

Voděodolné pásky STOKVIS TAPES, lepící pásky pro automobilový průmysl, zdravotnictví, stavebnictví, telekomunikační zařízení vyrábí společnost Stokvis Promi s.r.o.

Voděodolné pásky STOKVIS TAPES, vyrábí společnost Stokvis Promi s.r.o.Stokvis Promi s.r.o., pásky pro automobilový průmysl, zdravotnictví, stavebnictvíStokvis Promi s.r.o., voděodolné, samolepící, chemicky odolné pásky, výroba

Podnikáte v průmyslových odvětvích? Zajisté ke své činnosti více či méně potřebujete i samolepící pásky. V této oblasti pro Vás může být předním dodavatelem naše společnost Stokvis Promi s.r.o., sídlící v obci Dobrovíz v okrese Praha – západ. Specializujeme se na výrobu voděodolných pásek STOKVIS TAPES, samolepících, oboustranně lepících, chemicky odolných i žárově stříkaných pásek. Naše výrobky dodáváme pro automobilový průmysl na odhlučnění, spojování, stropní výplně či ochranu před poškozením. Našimi odběrateli jsou společnosti ze zdravotnictví, stavebnictví, telekomunikací, papírenství a grafiky, zpracování kovů a plastů, leteckého průmyslu.


DALŠÍ MICROSITE FIRMY