Pásky pro automobilový průmysl, zdravotnictví, stavebnictví

Voděodolné pásky STOKVIS TAPES, lepící pásky pro automobilový průmysl, zdravotnictví, stavebnictví, telekomunikační zařízení vyrábí společnost Stokvis Promi s.r.o.


Voděodolné pásky STOKVIS TAPES, vyrábí společnost Stokvis Promi s.r.o.
Podnikáte v průmyslových odvětvích? Zajisté ke své činnosti více či méně potřebujete i samolepící pásky. V této oblasti pro Vás může být předním dodavatelem naše společnost Stokvis Promi s.r.o., sídlící v obci Dobrovíz v okrese Praha – západ. Specializujeme se na výrobu voděodolných pásek STOKVIS TAPES, samolepících, oboustranně lepících, chemicky odolných i žárově stříkaných pásek. Naše výrobky dodáváme pro automobilový průmysl na odhlučnění, spojování, stropní výplně či ochranu před poškozením. Našimi odběrateli jsou společnosti ze zdravotnictví, stavebnictví, telekomunikací, papírenství a grafiky, zpracování kovů a plastů, leteckého průmyslu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Samolepicí materiály a konvertované díly pro průmyslové aplikace

Samolepicí materiály a konvertované díly pro průmyslové aplikace
Výroba samolepicích pásek pro průmyslovou a elektrotechnickou výrobu v automobilismu, leteckém i stavebním průmyslu a zdravotnictví.

Nejlepší samolepící pásky na trhu – pásky Praha

Nejlepší samolepící pásky na trhu – pásky Praha
Samolepící materiály, lepící systémy pro průmyslové společnosti, lepící pásky klasické i oboustranné, česká společnost s lepícím materiálem – Sotkvic Promi s.r.o.

Specialista na samolepicí pásky, výroba na míru

Specialista na samolepicí pásky, výroba na míru
Samolepící pásky pro různá průmyslová odvětví, firmy i obchod Vám na míru vyrobí specializovaná společnost Stokvis Promi s.r.o. s pobočkami po celém světe.

Samolepicí pásky Stokvis Tapes Praha - světový zpracovatel pásek

Samolepicí pásky Stokvis Tapes Praha - světový zpracovatel pásek
Samolepicí pásky pro průmyslová odvětví, speciální lepící pásky v požadovaných rozměrech vyvíjí, testuje a vyrábí světový zpracovatel pásek Stokvis Tapes Praha.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Stokvis Promi s.r.o. Samolepicí pásky výroba Stokvis Tapes
WEBOVÁ STRÁNKA
Stokvis Promi s.r.o.
www.stokvistapes.cz
Adresa

Adresa

U Trati 216
Dobrovíz 252 61

info@stokvistapes.cz
+420 317 071 300


Najdete nás také zde:

ARES
captcha