Nejlepší samolepící pásky na trhu – pásky Praha

Samolepící materiály, lepící systémy pro průmyslové společnosti, lepící pásky klasické i oboustranné, česká společnost s lepícím materiálem – Sotkvic Promi s.r.o.


Samolepicí materiály pro výrobu papíru a polygrafii
Když se řekne „kvalitní lepící páska“ vždy se vám musí vybavit naše společnost Sotkvic Promi s.r.o. Jsme českou společností vyrábějící samolepící pásky a lepící materiál. Působíme ve Středočeském kraji v obci Dobroviz, poblíž hlavního města Praha.
Vyrábíme a prodáváme hned několik druhů pásek. Objednat lze jednostranné i oboustranné pásky, voděodolné a maskovací pásky pro strojní a těžký průmysl. Veškeré produkty dodáváme zejména pro automobilový, letecký a papírenský průmysl. Naše pásky si ovšem najdou využití i všude jinde. Umíme vyrobit i různé nálepky, lepící materiál a značení. Pošlete nám svou poptávku, mimo klasické skladové zboží, vyrábíme i zakázky na míru. K veškerému značení můžete využít našeho sortimentu a nebudete litovat, snoubíme kvalitu s dostupnou cenou a bohatými zkušenostmi.
To jsme my. Navštivte nás, anebo nás kontaktujte telefonicky či e-mailem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Samolepicí materiály a konvertované díly pro průmyslové aplikace

Samolepicí materiály a konvertované díly pro průmyslové aplikace
Výroba samolepicích pásek pro průmyslovou a elektrotechnickou výrobu v automobilismu, leteckém i stavebním průmyslu a zdravotnictví.

Specialista na samolepicí pásky, výroba na míru

Specialista na samolepicí pásky, výroba na míru
Samolepící pásky pro různá průmyslová odvětví, firmy i obchod Vám na míru vyrobí specializovaná společnost Stokvis Promi s.r.o. s pobočkami po celém světe.

Samolepicí pásky Stokvis Tapes Praha - světový zpracovatel pásek

Samolepicí pásky Stokvis Tapes Praha - světový zpracovatel pásek
Samolepicí pásky pro průmyslová odvětví, speciální lepící pásky v požadovaných rozměrech vyvíjí, testuje a vyrábí světový zpracovatel pásek Stokvis Tapes Praha.

Pásky pro automobilový průmysl, zdravotnictví, stavebnictví

Pásky pro automobilový průmysl, zdravotnictví, stavebnictví
Voděodolné pásky STOKVIS TAPES, lepící pásky pro automobilový průmysl, zdravotnictví, stavebnictví, telekomunikační zařízení vyrábí společnost Stokvis Promi s.r.o.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Stokvis Promi s.r.o. Samolepicí pásky výroba Stokvis Tapes
WEBOVÁ STRÁNKA
Stokvis Promi s.r.o.
www.stokvistapes.cz
Adresa

Adresa

U Trati 216
Dobrovíz 252 61

info@stokvistapes.cz
+420 317 071 300


Najdete nás také zde:

ARES
captcha