Zadavatelem microsite je firma Pack Shop Brno e-shop obaly a krabice


Bag-in-Box - krabice na víno, mošty a šťávy, která splňuje "Vinařský zákon" o balení sudových vín

Na e-shopu společnosti Pack Shop můžete zakoupit Bag-in-Box. Jedná se o krabici na víno, mošty a další tekutiny, která splňuje podmínky nového zákona pro vinaře.Pro vinotéky a vinaře nejen z okolí Brna a jižní Moravy máme skvělé Bag-in-Boxy na víno a další tekutiny. Stačí navštívit e-shop společnosti Pack Shop, kde si můžete vybrat tyto krabice na vína, mošty, šťávy a alkohol, které splňují podmínky balení sudových vín v novém vinařském zákoně.

Bag-in-Box představuje moderní a velice efektivní způsob distribuce kvalitních vín a je vhodný především k balení sudového vína. Víno uchová vždy čerstvé a chrání ho vůči UV záření. Velkou výhodou je také ventil, díky kterému nedochází k odkapávání vína a velice dobře se s ním manipuluje.

Díky odnosným uším, které jsou součástí bag-in-boxu, víno snadno přenesete a kamkoliv přemístíte. Tento obal určitě využijete na větších oslavách, posezeních s přáteli, na chatě, na fandění u televize a dalších akcích.

Vybírat si můžete z různých velikostí:

- 3 litry - středová nebo rohová vypusť
- 5 litrů krabice
- 5 litrů s potiskem
- 10 litrů
- 20 litrů.

Bag-in-box se skládá z potravinářského plastového sáčku s rohovou výpustí a krabice, která je z hnědé třívrstvé vlnité lepenky s natištěným návodem k použití. Díky tomuto systému budou mít Vaši zákazníci pevný a stabilní obal.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Zásilkové obaly - papírové poštovní krabice, tubusy, kartonové obálky

Zásilkové obaly - papírové poštovní krabice, tubusy, kartonové obálky

Společnost PACK SHOP se zabývá internetovým prodejem nejrůznějších obalů a krabic. V širokém sortimentu zásilkových obalů u nás naleznete také papírové poštovní krabice, tubusy a kartonové obálky.


Paletky a krabice pro přenos potravin - papírové bedničky na ovoce a zeleninu

Paletky a krabice pro přenos potravin - papírové bedničky na ovoce a zeleninu

PACK SHOP se zabývá internetovým prodejem nejrůznějších obalů a krabic. V sortimentu nabízíme také paletky a krabice pro přenos potravin. Tyto papírové bedničky jsou vhodné na ovoce a zeleninu.


Papírový jednorázový párty nábytek pro různé akce

Papírový jednorázový párty nábytek pro různé akce

Naše společnost PACK SHOP nabízí v Brně a okolí moderní, kvalitní a účelné obaly vyráběné z vlnité lepenky. Mezi produkty naleznete také párty sadu. Jedná se o jednorázový papírový nábytek.
>
>
>