Paletky a krabice pro přenos potravin - papírové bedničky na ovoce a zeleninu

Pack Shop Brno e-shop obaly a krabice

Paletky a krabice pro přenos potravin - papírové bedničky na ovoce a zeleninuZadavatelem microsite je firma Pack Shop Brno e-shop obaly a krabicePaletky a krabice pro přenos potravin - papírové bedničky na ovoce a zeleninu

PACK SHOP se zabývá internetovým prodejem nejrůznějších obalů a krabic. V sortimentu nabízíme také paletky a krabice pro přenos potravin. Tyto papírové bedničky jsou vhodné na ovoce a zeleninu.Chcete pohodlně přepravit a skladovat potraviny? Pak tady právě pro tyto účely máme paletky a krabice na potraviny od společnosti PACK SHOP působící také v rámci Brna, které jsou určené pro přímý styk s potravinami. Jsou vhodné na zeleninu, ovoce, nejrůznější potraviny a cukroví.

Výhody naších bedniček na potraviny:

- vyrobena z extra pevné vlnité lepenky
- po stranách uši na odnos pro snadnou manipulaci
- opakované použití
- lehce uchopitelné
- skladovatelná
- ekologická.

Všechny bedničky na potraviny se dají stohovat a umožňují tak praktické skladování a šetří Vám místo. Dají se opakovaně použít a slouží nejen na přepravu zeleniny, potravin či ovoce a cukroví, ale také na přenášení jiných předmětů z domácnosti či kanceláře.

Navštivte náš web, kde se dovíte více informací. Pokud máte nějaké dotazy neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na Vaší návštěvu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výhody balení Bag-in-box oproti keg sudům

Výhody balení Bag-in-box oproti keg sudům

Inovativní technologie přepravního balení pro víno - systém Bag-in-box od společnosti Pack Shop, který Vám poskytne mnohé výhody oproti keg sudům.


Zásilkové obaly - papírové poštovní krabice, tubusy, kartonové obálky

Zásilkové obaly - papírové poštovní krabice, tubusy, kartonové obálky

Společnost PACK SHOP se zabývá internetovým prodejem nejrůznějších obalů a krabic. V širokém sortimentu zásilkových obalů u nás naleznete také papírové poštovní krabice, tubusy a kartonové obálky.


Bag-in-Box - krabice na víno, mošty a šťávy, která splňuje "Vinařský ...

Bag-in-Box - krabice na víno, mošty a šťávy, která splňuje "Vinařský ...

Na e-shopu společnosti Pack Shop můžete zakoupit Bag-in-Box. Jedná se o krabici na víno, mošty a další tekutiny, která splňuje podmínky nového zákona pro vinaře.


Papírový jednorázový párty nábytek pro různé akce

Papírový jednorázový párty nábytek pro různé akce

Naše společnost PACK SHOP nabízí v Brně a okolí moderní, kvalitní a účelné obaly vyráběné z vlnité lepenky. Mezi produkty naleznete také párty sadu. Jedná se o jednorázový papírový nábytek.