Kompletní obalový materiál pro vaše zboží – od poštovních krabic po obaly

Pack Shop Brno e-shop obaly a krabice

Kompletní obalový materiál pro vaše zboží – od poštovních krabic po obalyZadavatelem microsite je firma Pack Shop Brno e-shop obaly a krabiceVýhody balení Bag-in-box oproti keg sudům

Inovativní technologie přepravního balení pro víno - systém Bag-in-box od společnosti Pack Shop, který Vám poskytne mnohé výhody oproti keg sudům.Obal Bag-In-Box (B-I-B) se skládá z vaku, vyrobeného ze speciální potravinářské folie a více vrstvé kartonové krabice.

Jde o spolehlivý, moderní a přitom desítkami let prověřený systém balení tekutin, zejména těch, které jsou náchylné na kažení. Obsah vaku totiž zamezuje přístupu vzduchu a to i při vypouštění tekutiny, protože vak se snižováním objemu smršťuje. Vak je z výroby zcela aseptický, což při respektování základních hygienických pravidel při plnění zaručí bezpečné a dlouhodobé uchování plněného produktu. Vak je standardně opatřen výpustným ventilem nejvyšší kvality, umožňujícímu postupné vypouštění baleného produktu, aniž by způsobil zpětné vpuštění nežádoucího vzduchu dovnitř vaku.

V porovnání s dosavadním použitím sudu typu „KEG“ nemusí být B-I-B vak předem vymýván, ani jinak sterilizován, což šetří další náklady a čas. K tomu přispívá i fakt, že není třeba zajišťovat zpětný svoz obalů. Také samotná přeprava obalu Bag-In-Box je efektivnější, neboť vnější kartonová krabice má pravidelné tvary kvádru a uložení například na paletu je snadné a maximálně skladné.

Po použití je obal předán ke 100% recyklaci, opětovné naplnění vaku je zcela vyloučeno. Díky složení obalu a díky tomu, že zde neexistuje žádná produkce látek, nutných k vymývání a sterilizaci, tak tento obal B-I-B splňuje nejvyšší ekologické standardy. Jde proto o ideální způsob, jak uchovat nejen průmyslové tekutiny, ale zejména nápoje, jako je víno a pasterované ovocné mošty.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Bag-in-Box - krabice na víno, mošty a šťávy, která splňuje "Vinařský zákon" o balení sudových vín

Bag-in-Box - krabice na víno, mošty a šťávy, která splňuje "Vinařský zákon" o balení sudových vín

Na e-shopu společnosti Pack Shop můžete zakoupit Bag-in-Box. Jedná se o krabici na víno, mošty a další tekutiny, která splňuje podmínky nového zákona pro vinaře.


Papírový jednorázový párty nábytek pro různé akce

Papírový jednorázový párty nábytek pro různé akce

Naše společnost PACK SHOP nabízí v Brně a okolí moderní, kvalitní a účelné obaly vyráběné z vlnité lepenky. Mezi produkty naleznete také párty sadu. Jedná se o jednorázový papírový nábytek.


Zásilkové obaly - papírové poštovní krabice, tubusy, kartonové obálky

Zásilkové obaly - papírové poštovní krabice, tubusy, kartonové obálky

Společnost PACK SHOP se zabývá internetovým prodejem nejrůznějších obalů a krabic. V širokém sortimentu zásilkových obalů u nás naleznete také papírové poštovní krabice, tubusy a kartonové obálky.


Paletky a krabice pro přenos potravin - papírové bedničky na ovoce a zeleninu

Paletky a krabice pro přenos potravin - papírové bedničky na ovoce a zeleninu

PACK SHOP se zabývá internetovým prodejem nejrůznějších obalů a krabic. V sortimentu nabízíme také paletky a krabice pro přenos potravin. Tyto papírové bedničky jsou vhodné na ovoce a zeleninu.