Výroba plastových kulatých, válcových nádrží na dešťovou vodu

Plastové nádrže pro sběr dešťové vody dodává v okolí Olomouce a Šumperka firma MKPLASTIC. Vyrábíme kulaté a válcové nádrže z čistého polypropylenu s různým průměrem a délkou.


Zakázková výroba plastové nádrže na dešťovku Olomouc, Šumperk
Potřebujete novou plastovou nádrž na dešťovku? Sháníte v okolí Olomouce a Šumperka firmu, která Vám plastovou nádrž na dešťovou vodu nejenom vyrobí, ale zajistí i výkop a usazení nádrže? Kontaktujte společnost MKPLASTIC, která vyrábí kulaté i válcové nádrže na dešťovku s různým průměrem a délkou.

Námi dodávané nádrže jsou vyrobeny z čistého polypropylenu o tloušťce 8mm a svařeny podle evropských norem. Nádrž je dodávána s komínkem s pokloplem z PP materiálu a s UV stabilizací. Kruhový typ je vhodný pro použití do rovného terénu bez spodní vody. Naopak válcová nádrž se hodí do jílovitého terénu se spodní vodou.

Postaráme se i o zajištění výkopu, zasypání spodku výkopu štěrkem, usazení nádrže a její závěrečné obsypání šterkopískem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Plastové jímky, septiky samonosné nebo na obetonování vyráběné na míru

Plastové jímky, septiky samonosné nebo na obetonování vyráběné na míru
Kulaté nebo oválné plastové septiky a jímky z certifikovaných desek na míru vyrábí firma MKPLASTIC-výroba z plastů, s.r.o. Dodáváme septiky a jímky samonosné nebo k obetonování.

Zahradní zapuštěné a nadzemní bazény na klíč – od výkopu po zastřešení

Zahradní zapuštěné a nadzemní bazény na klíč – od výkopu po zastřešení
O kompletní realizaci bazénu na klíč se v okolí Olomouce a Šumperka postará firma MKPLASTIC. Vyrábíme zastřešené i nadzemní bazény a zajistíme vše od výkopu až po zastřešení.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA MKPLASTIC-výroba z plastů
WEBOVÁ STRÁNKA
MKPLASTIC-výroba z plastů
www.mkplastic.cz
Adresa

Adresa

Bohutínská 913
Bludov 789 61

kubicek@mkplastic.cz
+420 775 381 819


Najdete nás také zde:

ARES
captcha