Výroba plastových kulatých, válcových nádrží na dešťovou vodu

Plastové nádrže pro sběr dešťové vody dodává v okolí Olomouce a Šumperka firma MKPLASTIC. Vyrábíme kulaté a válcové nádrže z čistého polypropylenu s různým průměrem a délkou.


Zakázková výroba plastové nádrže na dešťovku Olomouc, Šumperk
Potřebujete novou plastovou nádrž na dešťovku? Sháníte v okolí Olomouce a Šumperka firmu, která Vám plastovou nádrž na dešťovou vodu nejenom vyrobí, ale zajistí i výkop a usazení nádrže? Kontaktujte společnost MKPLASTIC, která vyrábí kulaté i válcové nádrže na dešťovku s různým průměrem a délkou.

Námi dodávané nádrže jsou vyrobeny z čistého polypropylenu o tloušťce 8mm a svařeny podle evropských norem. Nádrž je dodávána s komínkem s pokloplem z PP materiálu a s UV stabilizací. Kruhový typ je vhodný pro použití do rovného terénu bez spodní vody. Naopak válcová nádrž se hodí do jílovitého terénu se spodní vodou.

Postaráme se i o zajištění výkopu, zasypání spodku výkopu štěrkem, usazení nádrže a její závěrečné obsypání šterkopískem.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Zahradní zapuštěné a nadzemní bazény na klíč – od výkopu po zastřešení

Zahradní zapuštěné a nadzemní bazény na klíč – od výkopu po zastřešení
O kompletní realizaci bazénu na klíč se v okolí Olomouce a Šumperka postará firma MKPLASTIC. Vyrábíme zastřešené i nadzemní bazény a zajistíme vše od výkopu až po zastřešení.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MKPLASTIC-výroba z plastů
WEBOVÁ STRÁNKA
MKPLASTIC-výroba z plastů
www.mkplastic.cz
Adresa

Adresa

Lázeňská 497
Bludov 789 61

kubicek@mkplastic.cz
+420 775 381 819


Najdete nás také zde:

ARES
captcha