Plastové jímky, septiky samonosné nebo na obetonování vyráběné na míru

Kulaté nebo oválné plastové septiky a jímky z certifikovaných desek na míru vyrábí firma MKPLASTIC-výroba z plastů, s.r.o. Dodáváme septiky a jímky samonosné nebo k obetonování.


Plastové jímky na míru Olomouc, Šumperk
Pokud potřebujete nový septik nebo jímku, obraťte se na firmu MKPLASTIC-výroba z plastů. Naše firma dodává v okolí Šumperka a Olomouce jak standardní rozměry plastových septiků a jímek, tak i atypické rozměry na míru. Septiky a jímky vyrábíme z kvalitních PP-C certifikovaných desek a jsou dodávány s s komínkem, pochozím poklopem a nátokem.

Zákazníci si mohou vybrat septiky a jímky kruhové nebo oválné ve verzi samonosné nebo k obetonování. Jímky realizujeme na klíč s vykopáním, usazením, napojením a zasypáním.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Výroba plastových kulatých, válcových nádrží na dešťovou vodu

Výroba plastových kulatých, válcových nádrží na dešťovou vodu
Plastové nádrže pro sběr dešťové vody dodává v okolí Olomouce a Šumperka firma MKPLASTIC. Vyrábíme kulaté a válcové nádrže z čistého polypropylenu s různým průměrem a délkou.

Zahradní zapuštěné a nadzemní bazény na klíč – od výkopu po zastřešení

Zahradní zapuštěné a nadzemní bazény na klíč – od výkopu po zastřešení
O kompletní realizaci bazénu na klíč se v okolí Olomouce a Šumperka postará firma MKPLASTIC. Vyrábíme zastřešené i nadzemní bazény a zajistíme vše od výkopu až po zastřešení.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA MKPLASTIC-výroba z plastů
WEBOVÁ STRÁNKA
MKPLASTIC-výroba z plastů
www.mkplastic.cz
Adresa

Adresa

Bohutínská 913
Bludov 789 61

kubicek@mkplastic.cz
+420 775 381 819


Najdete nás také zde:

ARES
captcha