Zahradní zapuštěné a nadzemní bazény na klíč – od výkopu po zastřešení

O kompletní realizaci bazénu na klíč se v okolí Olomouce a Šumperka postará firma MKPLASTIC. Vyrábíme zastřešené i nadzemní bazény a zajistíme vše od výkopu až po zastřešení.


Zahradní zapuštěné a nadzemní bazény - realizace na klíč Olomouc, Šumperk
Chcete si nechat na vaši zahradě vybudovat zapuštěný bazén? Hledáte firmu, která se postará o realizaci bazénu včetně výkopových prací? Realizaci Vašeho vlastního bazénu svěřte do rukou firmy MKPLASTIC.

Bazény vyrábíme výhradně z kvalitních materiálů Röchling – bazénových, hygienicky nezávadných polypropylenových desek s UV stabilizací a s atestem svařitelnosti. Bazén je také opatřen horním lemem a silným žebrováním s armaturou. Na výběr máme různé barevné odstíny – bílá, světle modrá, zelená nebo šedá.

Bazény podle velikosti vyrábíme buď u nás na dílně nebo přímo u zákazníka. Zajistíme i výkop pro bazén a ve finále bazény i zastřešíme, a to kdekoliv v okolí Olomouce a Šumperka. Dodáváme i bazénové sety včetně schůdků, skimmru a pískové filtrace.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Plastové jímky, septiky samonosné nebo na obetonování vyráběné na míru

Plastové jímky, septiky samonosné nebo na obetonování vyráběné na míru
Kulaté nebo oválné plastové septiky a jímky z certifikovaných desek na míru vyrábí firma MKPLASTIC-výroba z plastů, s.r.o. Dodáváme septiky a jímky samonosné nebo k obetonování.

Výroba plastových kulatých, válcových nádrží na dešťovou vodu

Výroba plastových kulatých, válcových nádrží na dešťovou vodu
Plastové nádrže pro sběr dešťové vody dodává v okolí Olomouce a Šumperka firma MKPLASTIC. Vyrábíme kulaté a válcové nádrže z čistého polypropylenu s různým průměrem a délkou.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA MKPLASTIC-výroba z plastů
WEBOVÁ STRÁNKA
MKPLASTIC-výroba z plastů
www.mkplastic.cz
Adresa

Adresa

Lázeňská 497
Bludov 789 61

kubicek@mkplastic.cz
+420 775 381 819


Najdete nás také zde:

ARES
captcha