Zadavatelem microsite je firma Pavel Šomek - InstalservisInstalatérské práce vodo, topo, plyn

Instalace vody, topení a plynu, montáže spotřebičů a zařízení, rozvody vody a topení, čištění potrubí realizuje Pavel Šomek – Instalservis, Ostrava.Stavíte či rekonstruujete obytnou či kancelářskou budovu? Potřebujete rychle a kvalitně provést instalatérské práce?
Tak neváhejte a kontaktujte naši společnost Instalservis Pavla Šomka. Pomůžeme Vám se všemi instalatérskými pracemi v oblasti vody, topení a plynu. Nic pro nás není problém. Realizujeme rozvodu a přípojky vody, topení, podlahového vytápění, montáž plynových i odpadních stupaček, tepelných čerpadel i solárních panelů. Pomůžeme Vám i v případech při výměně vodoměrů, instalaci bojlerů a ohřívačů, výměny kotlů, radiátorů či ventilů.
Zajišťujeme i služby revizí a odstranění závad a havárií. V případě potřeby volejte či nás navštivte na adrese Nad Dvorem 908/48, Ostrava.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Vodo – topenářství, instalatérské práce, tepelná čerpadla

Vodo – topenářství, instalatérské práce, tepelná čerpadla

Voda, topení, plyn, dodání tepelných čerpadel a solárních systémů. Realizace rekonstrukcí a výstaveb koupelen, čištění odpadů, instalace plynového zařízení v Moravskoslezském kraji.