Zadavatelem microsite je firma Pavel Šomek - InstalservisProdej a profesionální montáž tepelných čerpadel na klíč Ostrava

Prodejem a profesionální montáží tepelných čerpadel jakékoliv konfigurace se v Ostravě a v okolí se zabývá společnost Pavel Šomek - Instalservis.Společnost Pavel Šomek - Instalservis vám nabízí kvalitní služby v oblasti tepelných čerpadel. Zabývá se prodejem a montáží tepelných čerpadel na klíč.

Získáte kompletní služby od projektové dokumentace, přes získání veškerých povolení, až po montáž tepelného čerpadla. Instalservis nabízí profesionální přístup a prvotřídní kvalitu. Vyřídí veškeré náležitosti k získání dotací zelená úsporám. Na přání provádí tepelný audit. Samozřejmostí je záruka a pozáruční servis tepelných čerpadel.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Instalatérské práce vodo, topo, plyn

Instalatérské práce vodo, topo, plyn

Instalace vody, topení a plynu, montáže spotřebičů a zařízení, rozvody vody a topení, čištění potrubí realizuje Pavel Šomek – Instalservis, Ostrava.


Vodo – topenářství, instalatérské práce, tepelná čerpadla

Vodo – topenářství, instalatérské práce, tepelná čerpadla

Voda, topení, plyn, dodání tepelných čerpadel a solárních systémů. Realizace rekonstrukcí a výstaveb koupelen, čištění odpadů, instalace plynového zařízení v Moravskoslezském kraji.