Zadavatelem microsite je firma Pavel Šomek - InstalservisVodo – topenářství, instalatérské práce, tepelná čerpadla

Voda, topení, plyn, dodání tepelných čerpadel a solárních systémů. Realizace rekonstrukcí a výstaveb koupelen, čištění odpadů, instalace plynového zařízení v Moravskoslezském kraji.Nemůžete najít společnost, která vám pomůže v oboru vodo, topo, plyn? Naše firma Pavel Šomek INSTALSERVIS se zabývá širokou řadou poskytovaných služeb z oblasti instalatérského průmyslů. Obraťte se na nás ať už stavíte nový dům nebo se chystáte uskutečnit rekonstrukci.
Dokážeme poskytnout služby vodo-instalatérské, pomůžeme vám s topením a rozvody vody, provádíme práce s plynem, zapojujeme vodovodní přípojky, uskutečňujeme repase a výměny bojlerů, kotlů a radiátorů. V poslední době jsou velmi populární tepelná čerpadla a montáže solárních systémů s využití alternativních zdrojů energie, tyto služby máme také v nabídce a rádi je pro Vás zrealizujeme. Nabízíme kompletní zaštítění rekonstrukcí koupelen. V doplňkových službách nalezte kominické práce, čištění odpadů a septiků nebo stavební práce.
Navštivte naše webové stránky, nebo se přímo zastavte na provozovně v Ostravě, v ulici Nádražní 545/166. S radostí Vám nabídneme pomocnou ruku.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY