Vodo – topenářství, instalatérské práce, tepelná čerpadla

Voda, topení, plyn, dodání tepelných čerpadel a solárních systémů. Realizace rekonstrukcí a výstaveb koupelen, čištění odpadů, instalace plynového zařízení v Moravskoslezském kraji.


Instalace vody, topení a plynu - INSTALSERVIS
Nemůžete najít společnost, která vám pomůže v oboru vodo, topo, plyn? Naše firma Pavel Šomek INSTALSERVIS se zabývá širokou řadou poskytovaných služeb z oblasti instalatérského průmyslů. Obraťte se na nás ať už stavíte nový dům nebo se chystáte uskutečnit rekonstrukci.
Dokážeme poskytnout služby vodo-instalatérské, pomůžeme vám s topením a rozvody vody, provádíme práce s plynem, zapojujeme vodovodní přípojky, uskutečňujeme repase a výměny bojlerů, kotlů a radiátorů. V poslední době jsou velmi populární tepelná čerpadla a montáže solárních systémů s využití alternativních zdrojů energie, tyto služby máme také v nabídce a rádi je pro Vás zrealizujeme. Nabízíme kompletní zaštítění rekonstrukcí koupelen. V doplňkových službách nalezte kominické práce, čištění odpadů a septiků nebo stavební práce.
Navštivte naše webové stránky, nebo se přímo zastavte na provozovně v Ostravě, v ulici Nádražní 545/166. S radostí Vám nabídneme pomocnou ruku.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Prodej a profesionální montáž tepelných čerpadel na klíč Ostrava

Prodej a profesionální montáž tepelných čerpadel na klíč Ostrava
Prodejem a profesionální montáží tepelných čerpadel jakékoliv konfigurace se v Ostravě a v okolí se zabývá společnost Pavel Šomek - Instalservis.

Instalatérské práce vodo, topo, plyn

Instalatérské práce vodo, topo, plyn
Instalace vody, topení a plynu, montáže spotřebičů a zařízení, rozvody vody a topení, čištění potrubí realizuje Pavel Šomek – Instalservis, Ostrava.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pavel Šomek - Instalservis
WEBOVÁ STRÁNKA
Pavel Šomek - Instalservis
www.instalservis.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 545/166
Ostrava - Přívoz 702 00

instalservis@instalservis.cz
+420 608 718 912


Najdete nás také zde:

ARES
captcha