Zadavatelem microsite je firma Jan Hořák - Zemědělská farmaRize česká ekologická zemědělská farma

Nejčerstvější české maso z rodinné farmy v Rýmařově, ekologické chovatelství skotu, prodej hovězího masa z ekologického zemědělství.Potrpíte si na kvalitních surovinách? Záleží vám na tom, co jíte a z čeho vaříte? Hledáte dodavatele českého a čerstvého hovězího masa? V tom případě musíte navštívit naši farmu Jan Hořák v Rýmařově, které je právem jednou z ekologických zemědělských farem v České republice.
Pro zákazníky máme v nabídce hovězí maso té nejvyšší kvality ze skotu, který je chován přímo u nás na farmě. Maso je bouráno a připravováno pro vás také u nás. Zakoupit lze v prodejně nebo v pojízdném voze. Veškeré zboží můžete objednávat telefonicky nebo e-mailem. Zaručujeme vám prvotřídní kvalitu a chuť. Prodej probíhá ve čtvrtek a pátek. Nabízíme možnost koupit i šlechtěné býčky. Veškeré informace jsou uvedeny na webových stránkách nebo přímo na farmě. Najdete nás také na trzích v Olomouci, Opavě, Rýmařově nebo Šternberku.
Farma se nachází v Janovicích u Rýmařova, Opavská 123.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Chov skotu, prodej hovězího masa a drobů z vlastní farmy

Chov skotu, prodej hovězího masa a drobů z vlastní farmy

Chov hovězího dobytka, kvalitní biologicky hodnotné hovězí maso a droby z vlastní farmy, svíčková, kýta, roštěnec v BIO kvalitě prodává Jan Hořák - Zemědělská farma, Rýmařov.


Bourárna masa, hovězí maso v BIO kvalitě, Janovice u Rýmařova

Bourárna masa, hovězí maso v BIO kvalitě, Janovice u Rýmařova

Bourárna masa z vlastního chovu, rozpracování, dělení a zpracování vyzrálého hovězího masa v BIO kvalitě. Prodej v kamenné i pojízdné prodejně zajišťuje Jan Hořák, Janovice u Rýmařova.


Odchov plemenných býků, prodej plemenného skotu na produkci masa

Odchov plemenných býků, prodej plemenného skotu na produkci masa

Odchov plemenného skotu s velkou jateční výtěžností, prodej masných plemen hereford, aberdeen angus a charolais realizuje na farmě v Rýmařově Jan Hořák.