Zadavatelem microsite je firma Jan Hořák - Zemědělská farmaChov skotu, prodej hovězího masa a drobů z vlastní farmy

Chov hovězího dobytka, kvalitní biologicky hodnotné hovězí maso a droby z vlastní farmy, svíčková, kýta, roštěnec v BIO kvalitě prodává Jan Hořák - Zemědělská farma, Rýmařov.Máte rádi hovězí maso, které je zdravé a má velkým obsah železa a vitamínu B2? Hledáte spolehlivého dodavatele kvalitního biologicky hodnotného masa? Již neztrácejte čas a nakupujte od naší zemědělské farmy Jana Hořáka, kterou naleznete v Rýmařově v okrese Bruntál. Specializujeme se na chov hovězího dobytka a prodej jakostního masa a drobů. Zakoupit si můžete svíčkovou, kýtu, roštěnec, plec, bok, žebra či pupek. Produkované maso je vždy v BIO kvalitě.
Obděláváme pozemky, které se z velké části nachází v CHKO Jeseník a také proto zde hospodaříme ekologicky. Pěstujeme především obiloviny jako krmivo pro vlastní dobytek.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Rize česká ekologická zemědělská farma

Rize česká ekologická zemědělská farma

Nejčerstvější české maso z rodinné farmy v Rýmařově, ekologické chovatelství skotu, prodej hovězího masa z ekologického zemědělství.


Bourárna masa, hovězí maso v BIO kvalitě, Janovice u Rýmařova

Bourárna masa, hovězí maso v BIO kvalitě, Janovice u Rýmařova

Bourárna masa z vlastního chovu, rozpracování, dělení a zpracování vyzrálého hovězího masa v BIO kvalitě. Prodej v kamenné i pojízdné prodejně zajišťuje Jan Hořák, Janovice u Rýmařova.


Odchov plemenných býků, prodej plemenného skotu na produkci masa

Odchov plemenných býků, prodej plemenného skotu na produkci masa

Odchov plemenného skotu s velkou jateční výtěžností, prodej masných plemen hereford, aberdeen angus a charolais realizuje na farmě v Rýmařově Jan Hořák.