Bourárna masa, hovězí maso v BIO kvalitě, Janovice u Rýmařova

Bourárna masa z vlastního chovu, rozpracování, dělení a zpracování vyzrálého hovězího masa v BIO kvalitě. Prodej v kamenné i pojízdné prodejně zajišťuje Jan Hořák, Janovice u Rýmařova.


Zemědělská farma Rýmařov, bourárna masa
Bourárna masa z vlastního chovu, rozpracování, dělení a zpracování vyzrálého hovězího masa v BIO kvalitě, prodej v pojízdné prodejně zajišťuje Jan Hořák, Janovice u Rýmařova.

Pokud si rádi vychutnáte pokrmy z hovězího masa tak zajisté víte, že chutné jídlo připravíte pouze z kvalitního a čerstvého masa. Takové maso můžete nakupovat od naši společnosti Jan Hořák - Zemědělská farma. Zaměřujeme se na chov skotu a také provozujeme bourárnu masa v obci Janovice u Rýmařova. Poražený kus hovězího dobytka z vlastního chovu zde dělíme, rozporcujeme, očistíme a zpracujeme k prodeji. V naší pojízdné prodejně nabízíme vyzrálé hovězí maso v BIO kvalitě, pravou svíčkovou, hovězí zadní i přední, kýtu, roštěnec, plec, krk, slabiny, žebra, kosti, vnitřnosti či směsné 2 kg balíky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Rize česká ekologická zemědělská farma

Rize česká ekologická zemědělská farma
Nejčerstvější české maso z rodinné farmy v Rýmařově, ekologické chovatelství skotu, prodej hovězího masa z ekologického zemědělství.

Chov skotu, prodej hovězího masa a drobů z vlastní farmy

Chov skotu, prodej hovězího masa a drobů z vlastní farmy
Chov hovězího dobytka, kvalitní biologicky hodnotné hovězí maso a droby z vlastní farmy, svíčková, kýta, roštěnec v BIO kvalitě prodává Jan Hořák - Zemědělská farma, Rýmařov.

Odchov plemenných býků, prodej plemenného skotu na produkci masa

Odchov plemenných býků, prodej plemenného skotu na produkci masa
Odchov plemenného skotu s velkou jateční výtěžností, prodej masných plemen hereford, aberdeen angus a charolais realizuje na farmě v Rýmařově Jan Hořák.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Jan Hořák - Zemědělská farma
WEBOVÁ STRÁNKA
Jan Hořák - Zemědělská farma
www.horakjan.cz
Adresa

Adresa

Opavská 123
Rýmařov 795 01

janhorak.janhorak@tiscali.cz
+420 554 283 059


Najdete nás také zde:

ARES
captcha