Zadavatelem microsite je firma Jan Hořák - Zemědělská farmaBourárna masa, hovězí maso v BIO kvalitě, Janovice u Rýmařova

Bourárna masa z vlastního chovu, rozpracování, dělení a zpracování vyzrálého hovězího masa v BIO kvalitě. Prodej v kamenné i pojízdné prodejně zajišťuje Jan Hořák, Janovice u Rýmařova.Bourárna masa z vlastního chovu, rozpracování, dělení a zpracování vyzrálého hovězího masa v BIO kvalitě, prodej v pojízdné prodejně zajišťuje Jan Hořák, Janovice u Rýmařova.

Pokud si rádi vychutnáte pokrmy z hovězího masa tak zajisté víte, že chutné jídlo připravíte pouze z kvalitního a čerstvého masa. Takové maso můžete nakupovat od naši společnosti Jan Hořák - Zemědělská farma. Zaměřujeme se na chov skotu a také provozujeme bourárnu masa v obci Janovice u Rýmařova. Poražený kus hovězího dobytka z vlastního chovu zde dělíme, rozporcujeme, očistíme a zpracujeme k prodeji. V naší pojízdné prodejně nabízíme vyzrálé hovězí maso v BIO kvalitě, pravou svíčkovou, hovězí zadní i přední, kýtu, roštěnec, plec, krk, slabiny, žebra, kosti, vnitřnosti či směsné 2 kg balíky.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Rize česká ekologická zemědělská farma

Rize česká ekologická zemědělská farma

Nejčerstvější české maso z rodinné farmy v Rýmařově, ekologické chovatelství skotu, prodej hovězího masa z ekologického zemědělství.


Odchov plemenných býků, prodej plemenného skotu na produkci masa

Odchov plemenných býků, prodej plemenného skotu na produkci masa

Odchov plemenného skotu s velkou jateční výtěžností, prodej masných plemen hereford, aberdeen angus a charolais realizuje na farmě v Rýmařově Jan Hořák.


Chov skotu, prodej hovězího masa a drobů z vlastní farmy

Chov skotu, prodej hovězího masa a drobů z vlastní farmy

Chov hovězího dobytka, kvalitní biologicky hodnotné hovězí maso a droby z vlastní farmy, svíčková, kýta, roštěnec v BIO kvalitě prodává Jan Hořák - Zemědělská farma, Rýmařov.