Bourárna masa, hovězí maso v BIO kvalitě, Janovice u RýmařovaBourárna masa z vlastního chovu, rozpracování, dělení a zpracování vyzrálého hovězího masa v BIO kvalitě. Prodej v kamenné i pojízdné prodejně zajišťuje Jan Hořák, Janovice u Rýmařova.

Bourárna masa z vlastního chovu, rozpracování, dělení a zpracování vyzrálého hovězího masa v BIO kvalitě, prodej v pojízdné prodejně zajišťuje Jan Hořák, Janovice u Rýmařova.

Pokud si rádi vychutnáte pokrmy z hovězího masa tak zajisté víte, že chutné jídlo připravíte pouze z kvalitního a čerstvého masa. Takové maso můžete nakupovat od naši společnosti Jan Hořák - Zemědělská farma. Zaměřujeme se na chov skotu a také provozujeme bourárnu masa v obci Janovice u Rýmařova. Poražený kus hovězího dobytka z vlastního chovu zde dělíme, rozporcujeme, očistíme a zpracujeme k prodeji. V naší pojízdné prodejně nabízíme vyzrálé hovězí maso v BIO kvalitě, pravou svíčkovou, hovězí zadní i přední, kýtu, roštěnec, plec, krk, slabiny, žebra, kosti, vnitřnosti či směsné 2 kg balíky.Zadavatelem microsite je firma 

Jan Hořák - Zemědělská farmaMETRANS, a.s. Námořní kontejnery prodej pronájem Praha
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
captcha

Související microsite
Výborná domácí zabijačka od 1. října -  chutné kvalitní produkty

Jan Černocký, řeznictví a uzenářství s.r.o.

Výborná domácí zabijačka od 1. října - chutné kvalitní produkty

Řeznictví a uzenářství Jana Černockého si Vás od 1.října dovoluje pozvat na výbornou domácí zabijačku, kde si můžete pochutnat na spoustě různých kvalitních zabijačkových produktů.


Řeznictví a uzenářství Jan Černocký nově i v Jablůnce - vždy čerstvé maso a kvalitní uzeniny

Jan Černocký, řeznictví a uzenářství s.r.o. Řeznictví Jablůnka

Řeznictví a uzenářství Jan Černocký nově i v Jablůnce - vždy čerstvé maso a kvalitní uzeniny

Navštivte novou pobočku řeznictví a uzenářství Jana Černockého v jablůnce a vyberte si kvalitní domácí uzeniny bez náhražek, lahodné masné tradiční speciality a čerstvé maso z českého chovu.


Velkoobchod hovězího a vepřového masa, uzenin, e-shop

Amaso CZ, s.r.o.

Velkoobchod hovězího a vepřového masa, uzenin, e-shop

Zásobování restaurací, velkoobchod hovězího, telecího a vepřového masa, masných výrobků, uzenin, salámů, párků zajišťuje řeznictví s e-shopem Amaso CZ, s.r.o., Praha 1.


Zdravá výživa, zdravěnka, prodej kvalitních bio potravin

Top Vital VHS Bohemia a.s.

Zdravá výživa, zdravěnka, prodej kvalitních bio potravin

Prodej zdravé výživy, kvalitních BIO produktů, čerstvého pečiva, ovoce i zeleniny, koření a jiné najdete na Vysočině ve Žďáru ve zdravěnce Top Vital


Pečené selátko, naložené, předpečené sele - prodej

Řeznictví JANUS, s. r. o.

Pečené selátko, naložené, předpečené sele - prodej

Pečené selátko nebo sele naložené či předpečené nabízí Ostravské Řeznictví JANUS, s.r.o. všem milovníkům masových pečených specialit. Naše selátka pochází z kvalitních českých chovů.