Zadavatelem microsite je firma Jan Hořák - Zemědělská farmaOdchov plemenných býků, prodej plemenného skotu na produkci masa

Odchov plemenného skotu s velkou jateční výtěžností, prodej masných plemen hereford, aberdeen angus a charolais realizuje na farmě v Rýmařově Jan Hořák.Potřebujete oživit vlastní chov skotu či si sami chcete dokrmit, porazit a zpracovat celý vlastní kus hovězího? Doporučujeme si zakoupit masné plemenné býky na zemědělském statku v Rýmařově, který provozuje pan Jan Hořák. Zaměřujeme se na živočišnou výrobu, a to především na chov skotu. Naší specializací je odchov plemenných býčků Aberdeen Angus, Hereford a Charolais. Tato plemena mají hlavní užitkovost v produkci masa s vysokou jateční výtěžnost a nejsou určeny na tržní produkci mléka. Telata prodáváme každoročně od června do září. Veškerý hovězí dobytek pochází z ekologického zemědělství.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Rize česká ekologická zemědělská farma

Rize česká ekologická zemědělská farma

Nejčerstvější české maso z rodinné farmy v Rýmařově, ekologické chovatelství skotu, prodej hovězího masa z ekologického zemědělství.


Bourárna masa, hovězí maso v BIO kvalitě, Janovice u Rýmařova

Bourárna masa, hovězí maso v BIO kvalitě, Janovice u Rýmařova

Bourárna masa z vlastního chovu, rozpracování, dělení a zpracování vyzrálého hovězího masa v BIO kvalitě. Prodej v kamenné i pojízdné prodejně zajišťuje Jan Hořák, Janovice u Rýmařova.


Chov skotu, prodej hovězího masa a drobů z vlastní farmy

Chov skotu, prodej hovězího masa a drobů z vlastní farmy

Chov hovězího dobytka, kvalitní biologicky hodnotné hovězí maso a droby z vlastní farmy, svíčková, kýta, roštěnec v BIO kvalitě prodává Jan Hořák - Zemědělská farma, Rýmařov.