Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

info@flomat.cz

Zavolejte nám

Zavolejte nám

+420 733 641 461

Zavolejte nám

Kde nás najdete

Provozní 5492/3
Ostrava - Třebovice 722 00

Gumové dlaždice vhodné pro dopadové plochy hřišť, tělocvičen i venkovních sportovišť

Pro stavbu či rekonstrukci hřišť, tělocvičen či venkovních sportovišť jsou vhodné dopadové plochy z gumových dlaždic a dlažeb. Najdete je na eshopu společnosti FLOMAT s.r.o. se sídlem v Ostravě.


Plánujete rekonstrukci fitness centra, posilovny či tělocvičny? Chystáte se na stavbu venkovního sportoviště? Pak Vás jistě zaujmou gumové dlaždice, které jsou vhodné dopadové plochy kdekoliv je potřeba tlumit zvuky a nárazy. Vybírat a objednávat můžete na eshopu společnosti FLOMAT s.r.o. se sídlem v Ostravě.

Na výběr máme gumové dlaždice a dlažby ve třech barevných provedení, v červené, zelené a černé. Také můžete objednat dlaždici s umělou trávou. Mezi kladné vlastnosti se řadí odolnost vůči povětrnostním vlivům a UV záření. Mohou se tedy využít i pro venkovní hřiště a víceúčelové sportoviště.

Díky tomu, že tlumí ale i nárazy a hluk, využívají se pro fitness centra, tělocvičny či posilovny. Využít je lze ale i pro obložení balkónů, teras, chodníků či bazénů. Jsou protiskluzové a zdravotně nezávadné, vhodné tedy i pro dětské herní plochy a hřiště.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Plastové podlahy, PVC dlažba Fortelock, vinylové dlaždice - prodej, eshop

Plastové podlahy, PVC dlažba Fortelock, vinylové dlaždice - prodej, ...

Ostravská společnost FLOMAT s.r.o. zajišťuje prodej a e-shop plastových vinylových dlaždic Fortelock, které se snadno instalují, jednoduše udržují a skvěle vypadají.

Prodej podlahových ocelových či pozinkovaných roštů, mohou být venkovní, čistící i zátěžové

Prodej podlahových ocelových či pozinkovaných roštů, mohou být ...

Prodejem podlahových ocelových, pozinkovaných a svařovaných roštů, pororoštů, které jsou čistící zátěžové či venkovní, se zabývá společnost FLOMAT s.r.o. na svém eshopu.

Štítky:Plasty pro stavebnictvíKobercePVC podlahyDopravní značky, směrovky a tabulePlastové výrobky pro domácnost a sportPovrchy hřišťKontrolní a bezpečnostní zařízeníÚklidová a čisticí technikaTechnické tkaniny

Podstránky

Vstupní čisticí rohože a čisticí zóny

Vstupní čisticí rohože a rohožky, čisticí zóny venkovní i vnitřní, zakázková výroba

Vstupní čisticí rohože jako praktická i estetická součást vstupních prostor administrativních budov, komerčních prostor, hotelů a restaurací i obytných domů tvoří nabídkový sortiment specializovaného prodejce FLOMAT s.r.o. se sídlem v Ostravě. Sortiment vstupních rohoží je rozšířen o venkovní i interiérové čisticí zóny včetně doplňků a příslušenství. Vyberte si z naší pestré nabídky vstupních čisticích rohoží a čisticích zón v e-shopu na webových stánkách flomat.cz nebo využijte našeho velkoobchodního prodeje.

Průmyslové rohože, podlahy, podlahoviny

Průmyslové rohože, plastové podlahy, protiskluzová ochrana, velkoobchod, e-shop

Společnost FLOMAT se sídlem v Ostravě se zabývá velkoobchodním a internetovým prodejem průmyslových rohoží, které nachází široké využití v průmyslových areálech, výrobních závodech, montážních firmách. V e-shopu flomat.cz nabízíme dezinfekční a hygienické rohože, antistatické ESD rohože, elektroizolační průmyslové rohože, protiskluzové a protiúnavové rohože, antivibrační a tlumicí rohože a podložky. U nás seženete rovněž venkovní i interiérové protiskluzové podlahoviny, plastové zátěžové podlahy a plastové desky.

Terasové dlažby

Terasové dlažby dřevěné, plastové, gumové se zámkovým systémem v e-shopu

Bohatý výběr terasové dlažby v žádaných barevných odstínech seženete v e-shopu na webu flomat.cz. Námi nabízené terasové dlažby jsou vysoce kvalitní, odolné povětrnostním vlivům, mechanickému poškození. Podlahy na terasu můžete vybrat ze dřeva, plastů, gumy. Zámkový systém terasové dlažby usnadní pokládku každému šikovnému kutilovi.


FIREMNÍ ČLÁNKY


Kontakty

FLOMAT s.r.o.
Provozní 5492/3
Ostrava - Třebovice 722 00
GPS: 49°50′29.91″ N, 18°11′26.82″ E

49°50′29.91″ N, 18°11′26.82″ E

QR kód firmy FLOMAT s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA FLOMAT s.r.o. Rohože, podlahy, podlahoviny
Adresa

Adresa

Provozní 5492/3
Ostrava - Třebovice 722 00

info@flomat.cz
+420 733 641 461

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Vstupní čisticí rohože a čisticí zóny

Vstupní čisticí rohože a čisticí zóny

Průmyslové rohože, podlahy, podlahoviny

Průmyslové rohože, podlahy, podlahoviny

Terasové dlažby

Terasové dlažby

Kde nás najdete

Provozní 5492/3
Ostrava - Třebovice 722 00

GPS49°50′29.91″ N, 18°11′26.82″ E

Plánování trasy

Provozní 5492/3 Ostrava - Třebovice 72200

Prospekty

FLOMAT s.r.o. - Rohože, podlahy, podlahoviny...Certifikát kvality firmy