Zadavatelem microsite je firma FLOMAT s.r.o. Rohože, podlahy, podlahovinyProdej, e-shop koberců - kusové, dětské, metrážové, běhouny, kobercové čtverce

Podívejte se na e-shop ostravské společnosti FLOMAT s.r.o., kde naleznete ucelený sortiment koberců, nášlapů, předložek a dalšího příslušenství od prověřených českých i zahraničních dodavatelů.Už Vás nebaví Váš starý koberec? Rádi byste oživili svůj interiér novým kobercem? Pak navštivte internetové stránky firmy FLOMAT s.r.o. a vyberte si z naší široké nabídky moderních koberců.

V našem sortimentu naleznete širokou škálu koberců v různých provedeních, typech, barvách či materiálech.

Koberce a další příslušenství:
- kusové
- dětské
- metrážové
- běhouny
- kobercové moduly, čtverce, dílce
- nášlapy na schody
- koupelnové a kuchyňské předložky
- vstupní rohožky.

Vybraný koberec Vám vyrobíme či obšijeme dle Vašeho přání.

Pokud budete potřebovat s čímkoli pomoci, neváhejte se na nás obrátit, každému zákazníkovi se snažíme poradit při výběru.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Venkovní i vnitřní čistící zóny a rohože – gumové, plastové, kokosové, ...

Venkovní i vnitřní čistící zóny a rohože – gumové, plastové, kokosové, ...

Vstupní čistící zóny vnitřní i venkovní jsou nedílnou součástí domů, bytů i veřejných budov. U firmy FLOMAT s.r.o. můžete vybírat z širokého sortimentu rohoží – plastové, kokosové, gumové, kovové atd.


Plastové podlahy, PVC dlažba Fortelock, vinylové dlaždice - prodej, ...

Plastové podlahy, PVC dlažba Fortelock, vinylové dlaždice - prodej, ...

Ostravská společnost FLOMAT s.r.o. zajišťuje prodej a e-shop plastových vinylových dlaždic Fortelock, které se snadno instalují, jednoduše udržují a skvěle vypadají.