Zadavatelem microsite je firma FLOMAT s.r.o. Rohože, podlahy, podlahovinyVenkovní i vnitřní čistící zóny a rohože – gumové, plastové, kokosové, zátěžové i kovové

Vstupní čistící zóny vnitřní i venkovní jsou nedílnou součástí domů, bytů i veřejných budov. U firmy FLOMAT s.r.o. můžete vybírat z širokého sortimentu rohoží – plastové, kokosové, gumové, kovové atd.Pokud hledáte cestu jak si udržet čistou podlahu, vstupní čistící zóny jsou přesně pro Vás. Rohože z různých materiálů, účelu použití (venkovní i vnitřní), nebo vyrobené přímo na míru seženete u společnosti FLOMAT s.r.o. Čistící rohožky se staly nedílnou součástí vstupů nejen do bytů či rodinných domů, ale i veřejných budov.

Velké rohože tvoří především čistící zóny při vstupu do veřejných budov. Čistících zón si můžete všimnout při každém vstupu do obchodních center. Zabraňují roznášení nečistot dále do prostoru, ale také mohou sloužit jako protiskluzová ochrana proti uklouznutí za mokra, nebo jen jako designový doplněk. Rozdělují se na vnitřní, venkovní či mezidveřní, buď zapuštěné, nebo s náběhovým rámem.

Možnost výroby čistící zóny a rohoží na míru včetně rámečku, přesně dle potřeb zákazníka.

U dveří při vstupu do bytů, kanceláří nebo rodinných domů se obvykle nachází malé rohožky.

Vybírat můžete z různých druhů rohoží:
- kokosové
- plastové
- gumové
- textilní
- kovové
- kartáčové
- metrážové
- vnitřní i venkovní
- schodové
- před dveře

Na Flomat.cz najdete příslušenství, rámečky k čistícím zónám a mnoho dalších užitečných produktů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Prodej zatravňovacích rohoží a dlažeb, které mohou být plastové, ...

Prodej zatravňovacích rohoží a dlažeb, které mohou být plastové, ...

Velký výběr zatravňovacích i zátěžových rohoží, které jsou buď plastové či gumové, najdete na eshopu společnosti FLOMAT s.r.o. Ostrava. Rohože pomáhají zpevnit podklad na zahradě či příjezdové cestě.


Prodej, e-shop koberců - kusové, dětské, metrážové, běhouny, kobercové ...

Prodej, e-shop koberců - kusové, dětské, metrážové, běhouny, kobercové ...

Podívejte se na e-shop ostravské společnosti FLOMAT s.r.o., kde naleznete ucelený sortiment koberců, nášlapů, předložek a dalšího příslušenství od prověřených českých i zahraničních dodavatelů.


Plastové podlahy, PVC dlažba Fortelock, vinylové dlaždice - prodej, ...

Plastové podlahy, PVC dlažba Fortelock, vinylové dlaždice - prodej, ...

Ostravská společnost FLOMAT s.r.o. zajišťuje prodej a e-shop plastových vinylových dlaždic Fortelock, které se snadno instalují, jednoduše udržují a skvěle vypadají.