Zadavatelem microsite je firma ČINEX stavební činnost, spol. s r.o.Výstavba rodinných domů a průmyslových objektů na klíč

Stavíme RD na klíč již od roku 1994. Stavební a inženýrská činnost v investiční výstavbě. Výstavba průmyslových staveb, kompletní dodávky střech i opravy, zateplení budov i půdní vestavby.Ušetřete si starosti, čas i peníze se stavbou Vašeho rodinného domu. Nechte si postavit RD na klíč. Naše společnost ČINEX stavební činnost, spol. s r.o. Vám zaručuje kvalitně provedenou práci i dodržení termínů. Komplexní výstavba, kvalitní materiály, dlouholeté zkušenosti a výborné technické vybavení – to je naše společnost ČINEX stavební činnost, spol. s r.o.
Postavíme Vám na zakázku nejen rodinný dům k Vašemu vysněnému bydlení. Zabýváme se i výstavbou průmyslových staveb, opravami i kompletní dodávkou střech či jinou stavební a inženýrskou činností v investiční výstavbě. Sídlíme v Brně na ul. Křenová 409/52, stavíme ale po téměř celé České republice. Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám vypracujeme cenovou nabídku.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY