Příjemné ubytování ve Valticích, komfortní pokoje, vinný sklep, snídaně a večeře na terase

Příjemné ubytování v Penzionu Moravský sommelier Valtice na Jižní Moravě. Relaxace v komfortních pokojích, soukromé parkoviště, vinný sklep i možnost snídaně či večeře na venkovní terase.Plánujete dovolenou v Lednicko-valtickém areálu a hledáte vhodné ubytování? Dali by jste raději přednost malému rodinnému penzionu než velkému hotelu? Ubytujte se v Penzionu Moravský sommelier ve Valticích, kde jistě oceníte rodinnou atmosféru, komfortní pokoje, vinný sklep, venkovní terasu i úschovnu kol a soukromé parkoviště.

V našem penzionu najdete pět dvoulůžkových pokojů s komfortním vybavením, ledničkou, WIFI a s LCD televizí. Na každém pokoji je navíc nově zrekonstruovaná koupelna s vanou či se sprchou. Pokoje jsou klimatizované.

Dále jistě oceníte jídelnu i s kuchyňskou linkou. Pro hosty, chystající se projet si okolí Lednicko-valtického areálu na kolech, máme připravenou i úschovnu kol. Auto lze zaparkovat na soukromém hlídaném parkovišti.

A v neposlední řadě je možnost navštívit i vinný sklep, který je součásti penzionu. V případě krásného počasí si snídani i večeři můžete vychutnat na naší venkovní terase.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Posezení ve vinném sklípku ve Valticích s degustací, občerstvením a ...

Posezení ve vinném sklípku ve Valticích s degustací, občerstvením a ...

Posezení ve vinném sklípku ve Valticích s ubytováním přímo v penzionu zajišťuje penzion a vinný sklep Moravský Sommeliér. U nás si vychutnáte řízenou degustací vína s rautem a cimbálovou muzikou.


Penzion Moravský sommelier ve Valticích - cykloturistika, výlety na ...

Penzion Moravský sommelier ve Valticích - cykloturistika, výlety na ...

Penzion Moravský sommeliér ve Valticích poskytuje komfortní ubytování v penzionu s úschovnou kol. Ideální volba pro ty, kteří preferují cykloturistiku a výlety po jižní Moravě na kole.


Uspořádání firemní akce ve Valticích - posezení pro větší skupiny, ...

Uspořádání firemní akce ve Valticích - posezení pro větší skupiny, ...

Posezení pro větší skupiny lidí včetně kompletního servisu zajišťuje Penzion a vinný sklep Moravský sommelier z Lednice. Uspořádejte teambuilding nebo jinou firemní akci v pohodovém prostředí.