Penzion Moravský sommelier ve Valticích - cykloturistika, výlety na jižní Moravě

Penzion Moravský sommeliér ve Valticích poskytuje komfortní ubytování v penzionu s úschovnou kol. Ideální volba pro ty, kteří preferují cykloturistiku a výlety po jižní Moravě na kole.Plánujete dovolenou v Lednicko-Valtickém areálu? Hledáte ubytování v penzionu, který poskytuje prostory pro úschovu jízdních kol? V tom případě neváhejte a rezervujte si termín pobytu v Penzionu Moravský sommelier ve Valticích. Jsme ideální volbou ubytování pro výletníky na jízdních kolech - hosté našeho penzionu mají k dispozici úschovnu jízdních kol. Ve dne můžete vyrazit na výlet na kole a prozkoumat zdejší vinařské cesty anebo využít bohatou síť cyklostezek a přes noc nemusíte mít starosti o vaše kolo - bude bezpečně uloženo v naší úschovně.

Co se týče ubytování, k dispozici máme 5 dvoulůžkových pokojů s vlastní koupelnou nebo apartmán pro 4 osoby. Pokoje jsou vybaveny LCD televizorem, klimatizací a chladničkou. Hosté mají navíc k dispozici jídelnu s kuchyňskou linkou, ledničkou, rychlovarnou konvicí, elektrickým sporákem a mikrovlnou troubou. Zajistíme snídaně formou bufetu.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Posezení ve vinném sklípku ve Valticích s degustací, občerstvením a ...

Posezení ve vinném sklípku ve Valticích s degustací, občerstvením a ...

Posezení ve vinném sklípku ve Valticích s ubytováním přímo v penzionu zajišťuje penzion a vinný sklep Moravský Sommeliér. U nás si vychutnáte řízenou degustací vína s rautem a cimbálovou muzikou.


Uspořádání firemní akce ve Valticích - posezení pro větší skupiny, ...

Uspořádání firemní akce ve Valticích - posezení pro větší skupiny, ...

Posezení pro větší skupiny lidí včetně kompletního servisu zajišťuje Penzion a vinný sklep Moravský sommelier z Lednice. Uspořádejte teambuilding nebo jinou firemní akci v pohodovém prostředí.


Příjemné ubytování ve Valticích, komfortní pokoje, vinný sklep, snídaně ...

Příjemné ubytování ve Valticích, komfortní pokoje, vinný sklep, snídaně ...

Příjemné ubytování v Penzionu Moravský sommelier Valtice na Jižní Moravě. Relaxace v komfortních pokojích, soukromé parkoviště, vinný sklep i možnost snídaně či večeře na venkovní terase.