Svatební bryndák pro novomanžele s textem a výšivkou v různých barvách zhotovený na míru

Jedinečnou památku na svatební den představuje svatební bryndák, který na míru zhotoví firma Jan Máca Strojní vyšívání Brno. Vyrábí bryndáky pro novomanžele s textem a výšivkou podle vašich představ.


Svatební bryndák na míru
Plánujete svatbu a chcete si nechat vyrobit svatební bryndák s nášivkou a textem podle vašeho vlastního vkusu? Personalizované svatební bryndáky dodává brněnská firma Jan Máca Strojní vyšívání.

Zhotovíme bryndák pro novomanžele na míru. Snoubenci si mohou sami zvolit text i nášivku včetně jejich barevného provedení. Vyrábíme originální tematické svatební bryndáky pro hasiče, myslivce, sportovce apod. Svatební bryndák využijete nejen na svatební hostině, ale zůstane Vám také jako památka na svatební den.

Pokud Vás zajímá, jak personalizovaný svatební bryndák může vypadat, neváhejte navštívit naše webové stránky, kde najdete ukázku naší práce.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY

Vyšívání a našívání na zakázku vyrobených výšivek a nášivek na textil

Vyšívání a našívání na zakázku vyrobených výšivek a nášivek na textil
Strojové vyšívání a našívání na textil zajistí v okolí Brna firma Jan Máca Strojní vyšívání. Aplikujeme na zakázku vyrobené výšivky i nášivky pro kluby, spolky, zájmová sdružení i firmy a podniky.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Jan Máca Strojní vyšívání Brno
WEBOVÁ STRÁNKA
Jan Máca
vysivani-brno.cz
Adresa

Adresa

Popelova 8
Brno 620 00

maca@vysivani-brno.cz
+420 608 813 189


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha