Zadavatelem microsite je firma Team MAAT, spol. s r.o.Profesionální provedení technické kontroly či měření emisí u luxusních vozidel

Pro vlastníky luxusních vozidel, například Bugatti, Ferrari, Bentley a dalších, provádí profesionální měření emisí či technické kontroly u společnosti Team MAAT, spol. s.r.o. v Ostravě i v Rychvaldu.Vlastníte luxusní vůz Lamborghini a potřebujete provést měření emisí? Chcete svůj drahý vůz svěřit jen profesionálům, na které je spolehnutí? Pak se obraťte na společnost Team MAAT, spol. s.r.o., která provozuje stanici technické kontroly v Ostravě a v Rychvaldu.

Zaměřujeme se na provádění STK a měření emisí u vozů dovezených ze zahraničí a na vozidla luxusních značek. Přivést k nám na technickou kontrolu či na měření emisí můžete vozy Ferrari, Aston Martin, Bentley, Bugatti, Hummer, Morgan, Rolls-Royce, Lamborghini, Lotus, Maserati či Bertone.

Svěřte svůj vůz týmu, který se skládá ze spolehlivých profesionálů a můžete mít jistotu rychle a kvalitně odvedené práce. U nás bude Váš vůz v bezpečí. Platný ceník za naše služby naleznete na naších webových stránkách, máte-li však nějaké dotazy neváhejte nás kontaktovat.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


STK a ME - provedení technické kontroly a měření emisí u všech druhů ...

STK a ME - provedení technické kontroly a měření emisí u všech druhů ...

Společnost Team MAAT, spol. s r.o. je provozovatelem Stanice technické kontroly Rychvald a Ostrava - STK a ME. Provádíme technické kontroly a měření emisí u všech druhů vozidel a motocyklů.


Stanice technické kontroly – profesionální tým provede veškeré ...

Stanice technické kontroly – profesionální tým provede veškeré ...

Technické prohlídky všech vozů, i dovezených ze zahraničí či přestavěných na LPG pohon a také měření emisí provede vyškolený personál firmy Team MAAT, spol. s.r.o. - STK v Ostravě.