Zadavatelem microsite je firma Team MAAT, spol. s r.o.Stanice technické kontroly – profesionální tým provede veškeré technické prohlídky i měření emisí

Technické prohlídky všech vozů, i dovezených ze zahraničí či přestavěných na LPG pohon a také měření emisí provede vyškolený personál firmy Team MAAT, spol. s.r.o. - STK v Ostravě.Je čas provést technickou kontrolu u Vašeho vozu? Hledáte spolehlivou stanici, kde rychle zvládnou prohlídku Vašeho vozu? Pokud jste z okolí města Ostravy, navštivte stanici technické kontroly, kterou provozuje společnost Team MAAT, spol. s.r.o. Ostravě i v Rychvaldu.

Provedeme pravidelnou technickou kontrolu, kterou stanovuje zákon. Následně Vám bude vyhotoven doklad o technickém stavu Vašeho vozu, také do kdy platí technická způsobilost vozidla. Dále Vám bude vylepena kontrolní nálepka na RZ vozidla.

K prohlídce je nutné si přinést potřebné doklady, jako je originální technický průkaz, osvědčení o registraci vozu, doklad o provedení měření emisí, který není potřeba u motocyklů, protokol o měření emisí.

Provádíme technické kontroly a měření emisí i u vozů, které jsou dovezeny ze zahraničí, či přestavěny na LPG a CNG pohony.

Neváhejte se na nás obrátit v případě jakýchkoliv dotazů.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


STK a ME - provedení technické kontroly a měření emisí u všech druhů ...

STK a ME - provedení technické kontroly a měření emisí u všech druhů ...

Společnost Team MAAT, spol. s r.o. je provozovatelem Stanice technické kontroly Rychvald a Ostrava - STK a ME. Provádíme technické kontroly a měření emisí u všech druhů vozidel a motocyklů.


Profesionální provedení technické kontroly či měření emisí u luxusních ...

Profesionální provedení technické kontroly či měření emisí u luxusních ...

Pro vlastníky luxusních vozidel, například Bugatti, Ferrari, Bentley a dalších, provádí profesionální měření emisí či technické kontroly u společnosti Team MAAT, spol. s.r.o. v Ostravě i v Rychvaldu.