Zadavatelem microsite je firma Team MAAT, spol. s r.o.STK a ME - provedení technické kontroly a měření emisí u všech druhů vozidel, motocyklů

Společnost Team MAAT, spol. s r.o. je provozovatelem Stanice technické kontroly Rychvald a Ostrava - STK a ME. Provádíme technické kontroly a měření emisí u všech druhů vozidel a motocyklů.Pravidelné technické kontroly a měření emisí u všech druhů vozidel a motocyklů zajistí Společnost Team MAAT, spol. s r.o. Ostrava. Zákazníci z okolí Rychvaldu, Bohumína, Orlové či Petřvaldu mohou navštívit naši provozovnu STK a ME Bohumínská 1553, Rychvald !

V Rychvaldě je nutné se objednat předem telefonicky !
Po provedení technické prohlídky Vám vystavíme doklad o technickém stavu vozu s vyznačenou dobou platnosti technické způsobilosti. Zajistíme vylepení kontrolní nálepky na registrační značku vozidla.

Doklady, které si musíte vzít sebou:
- originál TP vozidla
- malý TP - osvědčení o registraci vozu
- doklad o provedení měření emisí u auta (u motocyklu není třeba)
- protokol o měření emisí.
- majitelé vozidla na LPG, CNG musí předložit i platnou revizi plynového zařízení.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Stanice technické kontroly – profesionální tým provede veškeré ...

Stanice technické kontroly – profesionální tým provede veškeré ...

Technické prohlídky všech vozů, i dovezených ze zahraničí či přestavěných na LPG pohon a také měření emisí provede vyškolený personál firmy Team MAAT, spol. s.r.o. - STK v Ostravě.


Profesionální provedení technické kontroly či měření emisí u luxusních ...

Profesionální provedení technické kontroly či měření emisí u luxusních ...

Pro vlastníky luxusních vozidel, například Bugatti, Ferrari, Bentley a dalších, provádí profesionální měření emisí či technické kontroly u společnosti Team MAAT, spol. s.r.o. v Ostravě i v Rychvaldu.