Zadavatelem microsite je firma Tryskání a pískování Vladimír VeselýRenovace domů, starého zdiva, cihel i kamenných soklů za pomocí mobilní tryskací jednotky

Tryskání starého zdiva, cihel i kamenných soklů zajistí firma Tryskání a pískování Vladimír Veselý. Za pomoci mobilní tryskací jednotky za Vámi dojedou kamkoliv po celé České republice.Chystáte se na renovaci staré cihlové zdi? Potřebujete se zbavit rychle staré omítky? Očistit kamenné sokly? Oslovte firmu Tryskání a pískování Vladimír Veselý se sídlem v Podivíně, v okrese Břeclav. Díky mobilní tryskací jednotky jsou schopni zajistit tryskání starého zdiva kdekoliv, i bez připojení elektrické energie, po celé České republice.

Zajistíme Vám rychle odvedenou práci, navíc naše technické vybavení nám umožňuje práci i obtížných podmínkách. Pomocí tryskání lze velmi efektivně a precizně očistit povrchy všech stavebních materiálů. Jedná se o předúpravu, kdy tryskaný povrch je dokonale očistěný a připraven na další úpravu, jako jsou malby, penetrace, zinkování a jiné nátěry.

Tryskání zdiva, kamene i cihel se využívá především při renovaci obytných domů, zámků, hradů a jiných stavení, ale i schodů, soch a starých zdí, čištění sklepů a vináren. Systém mobilní tryskací jednotky je schválen památkových úřadem. Tryskat lze venkovní i vnitřní povrchy.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Renovace a tryskání starých omítek – kulturní památky, historické ...

Renovace a tryskání starých omítek – kulturní památky, historické ...

Renovaci starých omítek pomocí tryskání nejen u kulturních památek a historických objektů se zabývá firma Vladimír Veselý – Tryskání a pískování.


Ošetření a kompletní renovace zdiva tryskáním včetně  impregnace ...

Ošetření a kompletní renovace zdiva tryskáním včetně impregnace ...

Renovací zdiva metodou tryskání včetně ošetření a nanesení penetračního nátěru v interiéru i exteriéru zajistí firma Vladimír Veselý - Tryskání a pískování.


Tryskání - renovace kvelbených vinných sklepů a oprava sklepních ...

Tryskání - renovace kvelbených vinných sklepů a oprava sklepních ...

Metodou tryskání renovuje firma Tryskání a pískování Vladimír Veselý kvelbené vinné sklepy a opravuje sklepní prostory na klíč. Čistí povrchy všech materiálů.