Zadavatelem microsite je firma Tryskání a pískování Vladimír VeselýTryskání - renovace kvelbených vinných sklepů a oprava sklepních prostor na klíč

Metodou tryskání renovuje firma Tryskání a pískování Vladimír Veselý kvelbené vinné sklepy a opravuje sklepní prostory na klíč. Čistí povrchy všech materiálů.Potřebujete renovovat kvelbený sklep? Firma Tryskání a pískování Vladimír Veselý vám pomůže váš vinný sklep renovovat. Zabýváme se čištěním povrchů všech materiálů pomocí tryskání – pískování.

Provádíme renovace sklepních prostor na klíč. Rekonstrukci zajistíme od A po Z - vyklizení, likvidace odpadu, stavební práce, zhotovení nové elektroinstalace. Tryskání realizujeme nejmodernější technologií s použitím našich mobilních jednotek za použití abrasiva na tryskání jsou ocelová drť, křemičitý písek či struska.
Pomocí pískování vám dokonale očistíme staré omítky a zrenovujeme kvelbené sklepy.

Rozsah renovace provádíme dle přání zákazníka.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Ošetření a kompletní renovace zdiva tryskáním včetně  impregnace ...

Ošetření a kompletní renovace zdiva tryskáním včetně impregnace ...

Renovací zdiva metodou tryskání včetně ošetření a nanesení penetračního nátěru v interiéru i exteriéru zajistí firma Vladimír Veselý - Tryskání a pískování.


Renovace domů, starého zdiva, cihel i kamenných soklů za pomocí mobilní ...

Renovace domů, starého zdiva, cihel i kamenných soklů za pomocí mobilní ...

Tryskání starého zdiva, cihel i kamenných soklů zajistí firma Tryskání a pískování Vladimír Veselý. Za pomoci mobilní tryskací jednotky za Vámi dojedou kamkoliv po celé České republice.


Renovace a tryskání starých omítek – kulturní památky, historické ...

Renovace a tryskání starých omítek – kulturní památky, historické ...

Renovaci starých omítek pomocí tryskání nejen u kulturních památek a historických objektů se zabývá firma Vladimír Veselý – Tryskání a pískování.