Zadavatelem microsite je firma Tryskání a pískování Vladimír VeselýRenovace a tryskání starých omítek – kulturní památky, historické objekty

Renovaci starých omítek pomocí tryskání nejen u kulturních památek a historických objektů se zabývá firma Vladimír Veselý – Tryskání a pískování.Potřebujete vyčistit letité nánosy prachu a špíny ze zdí zámku, starého domu, nebo kašny či hřbitovní zdi? Chcete oživit zašlý vzhled kulturních památek? Pak kontaktujte firmu Vladimír Veselý – Tryskání a pískování. Provádíme renovaci a čištění starých omítek pomocí mobilní tryskací jednotky.

Tryskáním a pískováním provádíme renovaci interiéru i exteriéru. Tryskání provádíme mobilní tryskací jednotkou - tento systém je schválen památkovým úřadem.

Za pomocí mobilní tryskací jednotky zrenovujeme:
- hrady, zámky, kostely
- hřbitovy, městské a vesnické objekty
- staré zdivo, omítky
- relaxační a ozdobné prvky těchto objektů - fontány, kašny, sochy, lavičky, kříže

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Renovace domů, starého zdiva, cihel i kamenných soklů za pomocí mobilní ...

Renovace domů, starého zdiva, cihel i kamenných soklů za pomocí mobilní ...

Tryskání starého zdiva, cihel i kamenných soklů zajistí firma Tryskání a pískování Vladimír Veselý. Za pomoci mobilní tryskací jednotky za Vámi dojedou kamkoliv po celé České republice.


Ošetření a kompletní renovace zdiva tryskáním včetně  impregnace ...

Ošetření a kompletní renovace zdiva tryskáním včetně impregnace ...

Renovací zdiva metodou tryskání včetně ošetření a nanesení penetračního nátěru v interiéru i exteriéru zajistí firma Vladimír Veselý - Tryskání a pískování.


Tryskání - renovace kvelbených vinných sklepů a oprava sklepních ...

Tryskání - renovace kvelbených vinných sklepů a oprava sklepních ...

Metodou tryskání renovuje firma Tryskání a pískování Vladimír Veselý kvelbené vinné sklepy a opravuje sklepní prostory na klíč. Čistí povrchy všech materiálů.