Pohodlné ubytování s polopenzí v rodinném penzionu s komfortně zařízenými pokoji

Užijte si pohodlné ubytování s polopenzí v rodinném penzionu Rendez vous v historickém centru města Valtice. Připravené jsou pro Vás komfortně zařízené pokoje s vlastní koupelnou.Čeká Vás dovolená ve Valticích? Hledáte vhodné ubytování? Máte rádi dobré víno a uvítali by jste možnost degustace vína? Preferujete spíše menší rodinný penzion než velký neútulný hotel? Zarezervujte si ubytování v penzionu Rendez vous ve Valticích. K pobytu v našem penzionu si můžete objednat i výborné snídaně nebo polopenzi. Po dohodě i plnou penzi.

Výborné snídaně, večeře i obědy Vám připraví vždy sám pan majitel. Při teplém počasí si jídlo můžete vychutnat na zahradě, kde máme útulnou pergolu. Pokud by jste si dali i grilovanou večeři, máte příležitost vyzkoušet grilované speciality, které Vám opět rád připraví a ugriluje majitel, pro nějž je grilování vášeň.

Penzion má kapacitu až 22 osob. K dispozici jsou dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s vlastní koupelnou, se sprchovým koute, a s televizí. Pro romantické duše je připraven apartmán s vířivou vanou.

V celém penzionu je WI-FI připojení. Navštívit můžete i náš vinný sklípek na degustaci vína. Okolí penzionu přímo vybízí k výletům, ať už pěšky nebo na kolech.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Firemní, společenské akce na míru Valtice - vinárna vinný sklep jižní ...

Firemní, společenské akce na míru Valtice - vinárna vinný sklep jižní ...

Navštivte stylovou vinárnu a vinný sklípek penzionu Rendezvous ve Valticích jižní Moravě, kde můžete prožít společenské či firemní akce na míru s řízenou degustací vín a skvělým občerstvením.


Příjemné posezení a  řízené degustace vína ve vinném sklepě – výběr až ...

Příjemné posezení a řízené degustace vína ve vinném sklepě – výběr až ...

Příjemné posezení s řízenou degustací vína zažijete ve vinném sklípku penzionu Rendezvous ve Valticích. K ochutnání si můžete vybrat z až 80 vzorků různých druhů vín i víno přímo od majitele.


Pobytové balíčky s degustací vína a polopenzí ve vinařském kraji

Pobytové balíčky s degustací vína a polopenzí ve vinařském kraji

Vinařské pobytové balíčky nejen pro dvě osoby ve vinařském kraji poskytuje Penzion Rendez vous ve Valticích. Zajišťujeme vinařský a degustační pobyt se snídaní nebo polopenzí.