Firemní, společenské akce na míru Valtice - vinárna vinný sklep jižní Morava

Navštivte stylovou vinárnu a vinný sklípek penzionu Rendezvous ve Valticích jižní Moravě, kde můžete prožít společenské či firemní akce na míru s řízenou degustací vín a skvělým občerstvením.Plánujete firemní či společenskou akci na míru? Ideálním řešením pro konání firemních akcí a setkání je Penzion Rendez vous s vlastním vinným sklípkem a vinárnou na jižní Moravě ve Valticích.

Ve vinném sklípku a vinárně penzionu Rendezvous ve Valticích pořádáme rauty, párty, rodinné oslavy, firemní a společenské akce. Na přání zajistíme řízenou degustaci, při které ochutnáte až 80 vzorků vín, 35 druhů kvalitních moravských vín. Zajistíme domácí grilované speciality a jiné pochoutky, dopravu, doprovodný program i výlety po okolí.

Komfortní ubytování v penzionu najdete ve vkusně vybavených dvou a třílůžkových pokojích s koupelnou, dvoulůžkovém apartmánu s vířivou vanou a sprchou.

Rádi pro vás připravíme firemní akci na míru přesně podle vašich představ. Přijďte k nám posedět s přáteli a kolegy u dobrého vína.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pohodlné ubytování s polopenzí v rodinném penzionu s komfortně ...

Pohodlné ubytování s polopenzí v rodinném penzionu s komfortně ...

Užijte si pohodlné ubytování s polopenzí v rodinném penzionu Rendez vous v historickém centru města Valtice. Připravené jsou pro Vás komfortně zařízené pokoje s vlastní koupelnou.


Pobytové balíčky s degustací vína a polopenzí ve vinařském kraji

Pobytové balíčky s degustací vína a polopenzí ve vinařském kraji

Vinařské pobytové balíčky nejen pro dvě osoby ve vinařském kraji poskytuje Penzion Rendez vous ve Valticích. Zajišťujeme vinařský a degustační pobyt se snídaní nebo polopenzí.


Příjemné posezení a  řízené degustace vína ve vinném sklepě – výběr až ...

Příjemné posezení a řízené degustace vína ve vinném sklepě – výběr až ...

Příjemné posezení s řízenou degustací vína zažijete ve vinném sklípku penzionu Rendezvous ve Valticích. K ochutnání si můžete vybrat z až 80 vzorků různých druhů vín i víno přímo od majitele.