Příjemné posezení a řízené degustace vína ve vinném sklepě – výběr až z 80 vzorků vín

Příjemné posezení s řízenou degustací vína zažijete ve vinném sklípku penzionu Rendezvous ve Valticích. K ochutnání si můžete vybrat z až 80 vzorků různých druhů vín i víno přímo od majitele.Neopomenutelnou součástí dovolené nebo výletu na Jižní Moravu je degustace vína. Na řízenou degustací vína zavítejte do vinného sklípku penzionu Rendezvous ve Valticích. K degustaci si u nás můžete vybrat z téměř 80 vzorků 35 druhů vín.

V podzemních prostorách penzionu se nachází vinný sklípek s kapacitou 20 osob, kde se můžete zúčastnit řízené degustace.

S vínem Vás seznámí místní vinař. Součástí degustace je i výklad s výkladem o původu a historii vína. Vinař Vás obeznámí i s technologickými postupy v dřívějších dobách a nyní.

Kromě známých odrůd, kabinetního, ledového vína či vína pozdního sběru můžete ochutnat i méně známé odrůdy, jako je Tramín v bobulích, Aurelius, Hybernal nebo Chorvat. Ochutnat můžete i sklenku vína přímo od majitele.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Pohodlné ubytování s polopenzí v rodinném penzionu s komfortně zařízenými pokoji

Pohodlné ubytování s polopenzí v rodinném penzionu s komfortně zařízenými pokoji

Užijte si pohodlné ubytování s polopenzí v rodinném penzionu Rendez vous v historickém centru města Valtice. Připravené jsou pro Vás komfortně zařízené pokoje s vlastní koupelnou.