Pobytové balíčky s degustací vína a polopenzí ve vinařském kraji

Vinařské pobytové balíčky nejen pro dvě osoby ve vinařském kraji poskytuje Penzion Rendez vous ve Valticích. Zajišťujeme vinařský a degustační pobyt se snídaní nebo polopenzí.Vydejte se poznávat krásy vinařského kraje Jižní Moravy s využitím pobytových balíčků penzionu Rendez vous ve Valticích. Máme pro vás připraveny vinařské a degustační balíčky, které zahrnují 3 denní pobyt v našem útulném penzionu s vinným sklípkem.

Balíček zahrnuje ubytování pro dvě osoby se snídaní nebo polopenzí. Pokud cestujete v páru, je možné si zvolit ubytování v apartmánu s vířivou vanou.

V ceně balíčku je také bohatá snídaně formou bufetu, v případě balíčku s polopenzí i večeře.

Součástí balíčku je i degustace pro dvě osoby se studeným rautem.

Možnost dokoupení přistýlky pro dítě starší 6 let.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Příjemné posezení a  řízené degustace vína ve vinném sklepě – výběr až ...

Příjemné posezení a řízené degustace vína ve vinném sklepě – výběr až ...

Příjemné posezení s řízenou degustací vína zažijete ve vinném sklípku penzionu Rendezvous ve Valticích. K ochutnání si můžete vybrat z až 80 vzorků různých druhů vín i víno přímo od majitele.


Pohodlné ubytování s polopenzí v rodinném penzionu s komfortně ...

Pohodlné ubytování s polopenzí v rodinném penzionu s komfortně ...

Užijte si pohodlné ubytování s polopenzí v rodinném penzionu Rendez vous v historickém centru města Valtice. Připravené jsou pro Vás komfortně zařízené pokoje s vlastní koupelnou.


Firemní, společenské akce na míru Valtice - vinárna vinný sklep jižní ...

Firemní, společenské akce na míru Valtice - vinárna vinný sklep jižní ...

Navštivte stylovou vinárnu a vinný sklípek penzionu Rendezvous ve Valticích jižní Moravě, kde můžete prožít společenské či firemní akce na míru s řízenou degustací vín a skvělým občerstvením.