Zadavatelem microsite je firma Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i.Výzkum v rostlinné výrobě, šlechtění a výživa plodin, poradenství a vedení seminářů

Výzkum a analýza rostlin, škůdců, půdy, šlechtění, rostlinolékařství a výživy, poradenství při pěstování plodin, pořádání seminářů vykonává Výzkumný ústav rostlinné výroby.Potřebujete poradit v oblasti pěstování plodin, určit choroby a škůdce rostlin či provést analýzu půdy? V těchto otázkách Vám pomůže a poradí náš Výzkumný ústav rostlinné výroby, v. v. i.
Jsme největším pracovištěm v České republice aplikovaného výzkumu, které se zaměřuje především na rostlinnou výrobu.
Provádíme výzkum v oborech systémů hospodaření na půdě, genetiky a šlechtění rostlin, ochrany plodin a zdraví rostlin. Dokážeme monitorovat choroby obilnin, škůdce polní zeleniny, škůdce řepky aj..
Poradíme Vám v oblasti šlechtění, ochrany, výživy rostlin či pěstování révy vinné.
Naše výsledky a poznatky šíříme dále pomocí semestrálních přednášek a seminářů. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit, sídlíme v Praze 6.

DALŠÍ MICROSITE FIRMY


Výzkumný ústav rostlinné výroby Praha, genetika šlechtění rostlin, ...

Výzkumný ústav rostlinné výroby Praha, genetika šlechtění rostlin, ...

VÚRV, v.v.i. je v České republice se svými 300 zaměstnanci největším pracovištěm aplikovaného výzkumu, zaměřeným na rostlinnou výrobu a příbuzné obory.