Ověřeno EDB
Ověřeno EDB
Napište nám

Napište nám

montplast@montplast.cz

Zavolejte pro více informací

Zavolejte pro více informací

+420 466 972 737

Zavolejte pro více informací

Kde nás najdete

Veselí u Přelouče 11
Přelouč 535 01

Prodlužte si koupací sezónu a předcházejte nehodám dětí s kvalitním zastřešením bazénu

Firma MONTPLAST CZ s.r.o. je expertem na zastřešení bazénů v Pardubicích a okolí. S kvalitními konstrukcemi si prodloužíte koupací sezónu a zvýšíte bezpečnost a úspory spojené s údržbou bazénu.


S blížícím se létem se otevírá možnost prodloužit si koupací sezónu a užívat si radost z vody na plno. Firma MONTplast CZ s.r.o., se sídlem u Pardubic, je profesionálním partnerem při řešení vašich potřeb ohledně zastřešení bazénů. Kvalitní zastřešení nejen prodlouží dobu, kdy můžete bazén využívat, ale také představuje bezpečnostní opatření, zejména v případě, kdy jsou v blízkosti děti nebo domácí zvířata.

MONTplast CZ s.r.o. se specializuje na zastřešení bazénů různých typů a velikostí. Bez ohledu na to, zda máte klasický venkovní nebo moderní bazén, tato firma v Pardubicích vám poskytne individuální řešení, které bude odpovídat vašim potřebám a estetickým preferencím.

Lámete si hlavu jak zastřešit kulatý bazén? Řešení pro zastřešení kruhového bazénu je stejně jednoduché a funkční jako pro čtvercové, obdélníkové nebo oválné varianty. Efektivním a stylovým řešením je nízké obloukové provedení, které poskytuje plnou funkcionalitu a řadu výhod.

Investujte do kvalitního zastřešení bazénů od MONTPLAST, které účinně zabraňuje znečišťování vody, zvyšuje bezpečnost v okolí bazénu a zároveň šetří čas a finanční náklady na údržbu. S tímto řešením si navíc prodloužíte koupací sezónu, což představuje významnou výhodu pro maximální využití bazénu.


AKTUÁLNÍ MICROSITE

Zahradní pergoly a verandy s hliníkovou konstrukcí a minimální údržbou

Zahradní pergoly a verandy s hliníkovou konstrukcí a minimální údržbou

Oživte svůj venkovní prostor s hliníkovými pergolami a verandami od Montplast CZ, které přinášejí spojení mezi pohodlím a elegancí.

Garážové stání z hliníkové konstrukce pro bezpečné parkování a ochranu vašeho vozu

Garážové stání z hliníkové konstrukce pro bezpečné parkování a ochranu ...

Zabezpečte své vozidlo proti nepřízni počasí s firmou MONTplast CZ s.r.o., která přichází se systémovým garážovým hliníkovým stáním. Působí v okolí Pardubic a Hradci Králové.

Štítky:Kovová a hliníková okna a dveřePlasty pro stavebnictvíBazényDřevěné stavby a mobilní příbytky

Podstránky

Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů – výroba, montáž, realizace atypických tvarů zastřešení

Zastřešení bazénů je nejen praktickým, ale i estetickým doplňkem každého domova s bazénem. Společnost MONTplast CZ s.r.o. nabízí širokou škálu řešení, která chrání bazény před nepříznivými povětrnostními vlivy a zároveň zvyšují jejich bezpečnost a uživatelský komfort. Nabízíme individuální přístup ke každému klientovi a možnost realizace atypických tvarů zastřešení, které se dokonale přizpůsobí architektuře domu a zahrady.

Dřevěné domky a jiné konstrukce

Dřevěné domky, pergoly, altány, králíkárny, kadibudky, dřevníky – výroba na zakázku

Představte si, že vaše zahrada může být nejen místem odpočinku, ale i praktickým a esteticky přitažlivým prostorem. Společnost MONTplast CZ s.r.o. toto vše umožňuje díky svému širokému sortimentu dřevěných konstrukcí, které jsou synonymem kvality a trvanlivosti. Na zakázku realizujeme dřevěné zahradní domky, dřevníky, pergoly, altány, králíkárny, kadibudky a jiné.

Autodoprava

Autodoprava vlastními nákladními vozy, přeprava sypkých materiálů a stavebních hmot

Autodoprava je klíčovou službou pro efektivní fungování mnoha oblastí podnikání i každodenního života. Společnost MONTplast CZ s.r.o. si toto plně uvědomuje a nabízí proto širokou škálu autodopravních služeb v oblasti Přelouče a Pardubic, které jsou synonymem spolehlivosti, flexibility a kvality.


Kontakty

MONTplast CZ s.r.o.
Veselí u Přelouče 11
Přelouč 535 01
GPS: 50°0′30.89″ N, 15°37′11.17″ E

50°0′30.89″ N, 15°37′11.17″ E

QR kód firmy MONTplast CZ s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA MONTplast CZ s.r.o. Zastřešení bazénů a zimní zahrady
Adresa

Adresa

Veselí u Přelouče 11
Přelouč 535 01

montplast@montplast.cz
+420 466 972 737

Kontaktujte nás

captcha

Podstránky

Zastřešení bazénů

Zastřešení bazénů

Dřevěné domky a jiné konstrukce

Dřevěné domky a jiné konstrukce

Autodoprava

Autodoprava

Kde nás najdete

Veselí u Přelouče 11
Přelouč 535 01

GPS50°0′30.89″ N, 15°37′11.17″ E

Plánování trasy

Veselí u Přelouče 11 Přelouč 53501

Prospekty

Certifikát kvality firmy